Jednoportowy minimoduł GBIC dla 1000BaseLX (LC Duplex)

DEM‑310GT

  • Status produktu: W sprzedaży
DEM-310GT to 1310 nm jednomodowy Transceiver SFP (mini-GBIC). Wspiera pełny dupleks, połączenia o gigabitowej szybkości przez pojedynczy 9µm światłowód na odległościach do 10 km. Urządzenie jest zamknięte w metalowej obudowie, co ma na celu zmniejszenie EMI oraz zwiększenie wytrzymałości. Transceiver DEM-310GT, który jest objęty dwuletnią gwarancją producenta oraz bezpłatnym wsparciem technicznym, można wymieniać bez przerywania pracy.

* Urządzenia innych producentów muszą być zgodne z określonymi standardowymi specyfikacjami branżowymi.
  • 1000Base-LX port (IEEE 802.3z standard)
  • Duplex LC connector
  • Full duplex operation
  • 802.3x flow control support
  • Fibre type: 9um single-mode fibre, up to 10 km.
  • Wavelenght: 1310 nm
  • Power support: 3.3 V
  • Power budget: 10.5 dB
  • Hot pluggable
  • Class 1 laser product (complies with EN60825-1)
  • TTL signal detect indicator
  • Metal enclosure for lower EMI

FAQ

  • Can I install an expansion module on a non D-Link switch? Przeczytaj
  • What are the voltage connector and range specifications? Przeczytaj
  • What switches and modules can the transciever be installed on? Przeczytaj
Wersja Data Typ Rozmiar pliku
Datasheet (English) - PDF 0.20mb Pobierz
Wersja Opis Data
CE doc 1.03 RevI1 CE Declaration 19.07.2019 Pobierz
CE doc 1.02 Revision I1 CE Declaration 02.11.2018 Pobierz
DEU_CE_Declaration_RevD1 CE Declaration 27.09.2006 Pobierz
DEU_CE_Declaration_RevC1 CE Declaration 27.09.2006 Pobierz
DEU_CE_Declaration_RevB1 CE Declaration 07.05.2004 Pobierz