SFP 1000BASE‑SX Multi‑mode Fibre Transceiver (2 km)

DEM‑312GT2

  • Dostupnost produktu (Revision A1): Live
  • Gigabit SFP transceiver pro mnohovidová / vícevidová vlákna (Multimode, MM)
  • 1000Base-SX, vlnová délka 1310nm
  • Max. dosah 2 km pro 50/125 µm MM nebo 1 km pro 62,5/125 µm MM vlákna
  • Duplexní LC konektor
 

Stáhnout datasheet.

Seznam prodejců

DEM-312GT2 je vysoce výkonný 1310nm multi-modový SFP/mini-GBIC transceiver. DEM-312GT2 podporuje full-duplexní, gigabitové rychlosti na multimodových vláknech, na vzdálenost až 1km pro 62,5/125µm MM vlákna (OM1) nebo až 2k pro 50/125µm MM vlákna (OM2). Jedná se o speciální typ transceiveru pro prodloužení dosahu (tzv. Extended Range), kdy signál vysílaný na 1310nm má v MM vláknech menší disperzi (zkreslení) oproti signálu na vlnové délce 850nm, která se používá v běžných MM SFP transceiverech. SFP modul je opatřený kovovým pouzdrem pro snížení EMI a zvýšení životnosti. DEM-312GT2 je připojitelný / vyměnitelný za provozu. D-Link na něj poskytuje standardní dvouletou záruku a bezplatnou technickou podporou.


D-Link SFP (Small Form-Factor Pluggable) transceivery představují špičkovou kombinaci výkonu a cenové dostupnosti. Gigabitové SFP moduly se někdy označují také jako mini-GBIC (mini Gigabit Interface Converter).

SFP moduly DEM-312GT2 se používají obvykle dva v páru proti sobě (je nutné dodržet vlnovou délku 1310nm na obou stranách). Lze je použít ve všech přepínačích D-Link, které jsou vybavené Gigabit SFP slotem nebo dvourychlostním 1G/10G SFP+ slotem. Lze je použít také v přepínačích jiných výrobců, pokud jsou MSA (Multi-Source Agreement) kompatibilní a neblokují moduly třetích stran.

Skutečný vzhled produktu se může lišit od obrázku zobrazeného na této stránce

Technické specifikace produktu

- 1000BASE-SX port (IEEE 802.3z standard)
- Duplex LC connector  
- Full duplex operation
- 802.3x flow control support
- Fibre type: 50 um or 62.5 um multi-mode fibre (up to 2Km.)
- Wavelenght: 1310 nm.
- Power support: 3.3V
- Hot pluggable
- Class 1 laser product complies with EN 60825-1

Physical & Environmental

Operating Temperature

0°  -  40° C

Storage Temperature

-25° -   55° C

Humidity

5%  -  95% non-condensing 

Produktová podpora

Version Date Type File Size
Datasheet (English) - PDF 0.20mb Stáhnout
Version Description Date
CE doc 1.03 RevG1 CE Declaration 19.07.2019 Stáhnout
CE doc 1.02 Revision G1 CE Declaration 02.11.2018 Stáhnout
DEU_CE_Declaration_Rev_D1 CE Declaration 27.09.2006 Stáhnout
DEU_CE_Declaration_RevC1 CE Declaration 27.09.2006 Stáhnout