SFP 1000Base‑SX Multi‑mode Fibre Transceiver (550 m)

DEM-311GT

  • Dostupnost produktu (Revision A1): Live
  • Gigabit SFP transceiver pro mnohovidová / vícevidová vlákna (Multimode, MM)
  • 1000Base-SX, vlnová délka 850nm
  • Max. dosah 550 m pro 50/125 µm MM nebo 220 m pro 62,5/125 µm MM vlákna
  • Duplexní LC konektor

Stáhnout datasheet.

Seznam prodejců
D-Link SFP (Small Form-Factor Pluggable) transceivery představují špičkovou kombinaci výkonu a cenové dostupnosti. Gigabitové SFP moduly se někdy označují také jako mini-GBIC (mini Gigabit Interface Converter).
DEM-311GT je vysoce výkonný 850nm multi-modový SFP/mini-GBIC transceiver. Podporuje full-duplexní, gigabitové rychlosti na multimodových vláknech, na vzdálenost až 220m pro 62,5/125µm MM vlákna (OM1) nebo až 550m pro 50/125µm MM vlákna (OM2). SFP modul je opatřený kovovým pouzdrem pro snížení EMI a zvýšení životnosti. DEM-311GT je připojitelný / vyměnitelný za provozu. D-Link na něj poskytuje standardní dvouletou záruku a bezplatnou technickou podporou.

SFP modul DEM-311GT lze použít ve všech přepínačích D-Link, které jsou vybavené Gigabit SFP slotem nebo dvourychlostním 1G/10G SFP+ slotem. Lze použít také v přepínačích jiných výrobců, pokud jsou MSA (Multi-Source Agreement) kompatibilní a neblokují moduly třetích stran.

Technické specifikace produktu

Product/Performance Specifications

Optical Receiver Sensitivity    

  • -18dBm (max)

Interface Options

Connector Type    

  • LC

Operational Ranges

Support Voltage    

  • 3.1-3.5V

Max Voltage    
  • 6.0V

Max Current    
  • 300mA

Safety Certifications and Environmental Information

Class 1 Laser

  • EN 60825-1

FDA 21
  • 1040.10 & 1040.11

Physical Specifications

Dimensions (WxDxH)

  • 13.8 x 57.2 x 8.5 mm

Warranty and Support Information

Warranty

  • 2 Year Warranty

Support
  • Free Technical Support

Ordering Information

Part Number            Description

DEM-310GT            1000BASE-LX SFP Up to 10km
DEM-311GT            1000BASE-SX SFP Up to 220/550m

FAQ

Version Date Type File Size
Datasheet (English) - PDF 0.20mb Stáhnout
Version Description Date
CE doc 1.03 RevI CE document 19.07.2019 Stáhnout
DEU_CE_Declaration_RevD CE Declaration 27.09.2006 Stáhnout
DEU_CE_DEclaration_RevC CE Declaration 27.09.2006 Stáhnout
DEU_CE_Declaration_RevB CE Declaration 05.07.2004 Stáhnout