SFP 1000Base-LX Single-Mode Fibre Transceiver (10km)

DEM-310GT

  • Dostupnost produktu: Live
  • Gigabit SFP transceiver pro jednovidová vlákna (Singlemode, SM)
  • 1000Base-LX, vlnová délka 1310nm
  • Max. dosah 10 km pro 9/125 µm SM vlákna
  • Duplexní LC konektor
 

Stáhnout datasheet.

Seznam prodejců
DEM-310GT je vysoce výkonný 1310nm single-modový SFP/mini-GBIC transceiver. Podporuje full-duplexní, gigabitové rychlosti na jednovidových (singlemode, SM) vláknech, na vzdálenost až 10km pro 9/125µm SM vlákna. SFP modul je opatřený kovovým pouzdrem pro snížení EMI a zvýšení životnosti. DEM-310GT je připojitelný / vyměnitelný za provozu. D-Link na něj poskytuje standardní dvouletou záruku a bezplatnou technickou podporou.

SFP modul DEM-310GT lze použít ve všech přepínačích D-Link, které jsou vybavené Gigabit SFP slotem nebo dvourychlostním 1G/10G SFP+ slotem. Lze použít také v přepínačích jiných výrobců, pokud jsou MSA (Multi-Source Agreement) kompatibilní a neblokují moduly třetích stran.

Technické specifikace produktu

  • 1000Base-LX port (IEEE 802.3z standard)
  • Duplex LC connector
  • Full duplex operation
  • 802.3x flow control support
  • Fibre type: 9um single-mode fibre, up to 10 km.
  • Wavelenght: 1310 nm
  • Power support: 3.3 V
  • Power budget: 10.5 dB
  • Hot pluggable
  • Class 1 laser product (complies with EN60825-1)
  • TTL signal detect indicator
  • Metal enclosure for lower EMI

FAQ

Version Date Type File Size
Datasheet (English) - PDF 0.20mb Stáhnout
Version Description Date
CE doc UKCA 1.04 RevE1 CE Declaration 16.12.2021 Stáhnout
CE doc 1.03 RevI1 CE Declaration 19.07.2019 Stáhnout
CE doc 1.02 Revision I1 CE Declaration 02.11.2018 Stáhnout
DEU_CE_Declaration_RevD1 CE Declaration 27.09.2006 Stáhnout
DEU_CE_Declaration_RevC1 CE Declaration 27.09.2006 Stáhnout
DEU_CE_Declaration_RevB1 CE Declaration 07.05.2004 Stáhnout