Industrial Gigabit Managed PoE Switch with SFP slots

DIS‑300G‑8PSW

  • Product Status: Live
  • Eenvoudig te bedienen beheerinterfaces en beveiliging
  • 4x 100/1000Base-T PoE-poorten, 2x 100/1000Base-T poorten, 2x 100/1000Base SFP-sleuven
  • Bestand tegen extreme temperaturen
  • Gecertificeerd voor trillingen, schokken, vallen, NEMA‑TS2 Section 2, EMC
  • Geharde behuizing
  • Hoge beschikbaarheid
  • 120 W PoE-vermogensbudget
  • Snelle implementatie
  • Discreet formaat

Download de datasheet.

Alle Verkooppunten

Kenmerken

Managed
Managed en aanpasbaar

Dankzij gebruikersbeheerinterfaces, waaronder een industriestandaard CLI en web-based beheer, is de DIS-300G-8PSW eenvoudig te beheren en biedt hij de beveiliging en bedieningselementen die nodig zijn om uw netwerkbehoeften te bewaken en vorm te geven.

Gigabit Connectivity
Gigabit‑connectiviteit

Ontwerp met 4x 100/1000Base-T PoE-poorten, 2x 100/1000Base-T poorten en 2x 100/1000BaseSFP-sleuven, geschikt voor tal van apparaten en netwerklayouts.

Officially Certified
Officieel gecertificeerd

Certificeringen voor trillingen, schokken, vallen, NEMA‑TS2 Section 2, en elektromagnetische compatibiliteit om de uptime van het netwerk te maximaliseren in verschillende toepassingsomgevingen, inclusief cameratoezicht in smart cities, fabrieksautomatisering en outdoor Wi-Fi-netwerken.

Extreme Temperatures
Bestand tegen extreme temperaturen

Werkt probleemloos in tal van industriële en veeleisende omgevingen bij temperaturen van -40 °C tot +75 °C, en kan koud starten vanaf -40 °C.

Strong Build
Sterke constructie

De robuuste behuizing is gemaakt om uw netwerk te beschermen en betrouwbaar te houden. Daarom krijgt u op elke DIS-switch 5 jaar D-Link garantie.

High Availability
Hoge beschikbaarheid

Korte ring failover-hersteltijd van <20 ms en nog hogere PROFINET-snelheden beschikbaar op verzoek.

PoE Support
PoE

Met een PoE-vermogensbudget van 120 W ontworpen om compatibele apparaten van data en stroom te voorzien, zodat stekkers en kabels overbodig zijn en implementatie sneller en eenvoudiger kan plaatsvinden.

Fast Deployment
Snelle implementatie

Voorzien van een snap-to-DIN-rail clip en daarnaast geschikt voor wandmontage.

Fanless Design
Ventilatorloos ontwerp

De robuuste behuizing is geoptimaliseerd voor warmteoverdracht, zodat bewegende onderdelen overbodig zijn en de downtime en onderhoudsbehoefte worden beperkt.

Discreet Size
Discreet formaat

Klein maar krachtig. Om de kastruimte optimaal te benutten zijn de afmetingen slechts: 77 x 154 x 128 mm.

Gerelateerde Producten

Industrial Gigabit Unmanaged PoE Switch with SFP slot
DIS-100G-5PSW
Meer lezen
Industrial Gigabit Managed PoE Switch with SFP slots
DIS-300G-14PSW
Meer lezen

Full technical details

  • Ethernet
  • Ethernet Interfaces
  • 4 x 100/1000BaseT PoE ports
  • 2 x 100/1000BaseT ports
  • 2 x 100/1000BaseSFP slots
  • Operating Mode
  • Store and forward, L2 wire‑speed/non‑blocking switching engine
  • MAC Addresses
  • 8K
  • Jumbo Frames
  • 9K Bytes
  • Copper RJ45 Ports
  • Speed
  • 10/100/1000 Mbps
  • MDI/MDIX Auto‑Crossover
  • Support straight or cross wired cables
  • Auto‑Negotiating
  • 10/100/1000 Mbps speed auto‑negotitation; Full and half duplex
  • PoE
  • PoE Standard
  • 802.3af
  • 802.3at
  • 60W (port 1 and 2 only)
  • PoE Power Budget
  • 120W
  • SFP/SFP+ (pluggable) Ports
  • Port Types Supported
  • SFP (pluggable) Ports 100/1000BaseSFP slot
  • Support 100FX SFP transceiver
  • Support 100/1000BaseT SFP transceiver
  • Fibre Port Connector
  • LC typically for fibre (depends on module)
  • Optimal Fibre Cable
  • Typical 50 or 62.5/125 μm for multimode (mm); Typical 8 or 9/125 μm for single mode (sm)
  • Network Redundancy
  • Fast Failover Protection Rings
  • Link loss recovery < 20ms
  • Support Single & Multiple rings; Ring coupling; Dual homing; Chain
  • Spanning Tree Protocol
  • IEEE 802.1D STP, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s MSTP
  • IEEE 802.3ad Port Trunk with LACP
  • Static trunk or Dynamic via LACP (Link Aggregation Control Protocol)
  • Bridge, Virtual Local Area Networks (VLANs) & Protocols
  • Max VLANs
  • 1024
  • Flow Control
  • IEEE 802.3x (Full Duplex) and Back‑Pressure (Half Duplex)
  • VLAN Types
  • Port‑based VLANS; MAC‑based VLANs; IP Subnet‑based VLANs.
  • Protocol‑based VLANs
  • IEEE 802.1Q tag‑based VLANs
  • RADIUS‑assigned VLAN
  • IEEE 802.1ad Double Tagging (Q in Q)
  • Multicast Protocols
  • IGMP v1, v2 with up to 255 multicast groups
  • IGMP snooping and querying
  • Immediate leave and leave proxy
  • Throttling and filtering
  • LLDP
  • IEEE 802.1ab Link layer Discovery Protocol (LLDP)
  • Traffic management and QoS
  • Priority
  • IEEE 802.1p QoS
  • Number of Queues per Port
  • 8
  • Scheduling Schemes
  • SPQ, WRR
  • Traffic Shaper
  • port‑based shaping
  • RADIUS QoS
  • RADIUS‑assigned QoS Class
  • Security
  • Port Security
  • IP and MAC‑based access control
  • IEEE 802.1X authentication Network Access Control
  • Authentication via local database, RADIUS or TACACS+ AAA (Authentication, Accounting and Authorization)
  • Storm Control
  • Multicast/Broadcast/Flooding Storm Control
  • Management
  • User Management Interfaces
  • Industrial‑like CLI (command line interface)
  • WEB‑based Management
  • SNMP v1, v2c, v3
  • Telnet (5 sessions)
  • Management Security
  • HTTPs, SSH
  • Radius Client for Management
  • Upgrade and Restore
  • FTP for Configuration Import/Export, FTP for Firmware Upgrade
  • Diagnostic
  • Syslog
  • Per VLAN mirroring
  • Ethernet Copper connection diagnostic tool
  • SFP with DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
  • MIBs
  • RFC 1757 RMON 1,2,3,9; RFC 2674 Q‑Bridge MIB RFC‑1213 MIB‑II; RFC‑1493 Bridge MIB; RFC 2233 IF MIB
  • DHCP
  • Client, Server, Relay, Snooping, Option 82
  • NTP/SNTP
  • Yes
  • System Status
  • Device info/status; Ethernet port status; PoE status
  • PoE Management
  • Scheduling; power control; PoE PD power consumption
  • Power
  • Power Input
  • Redundant Input Terminals
  • Input Voltage Range
  • 54‑58VDC (802.3at PoE+), 48‑58VDC (802.3af PoE), 12‑48 VDC (non‑PoE)
  • Reverse Power Protection
  • Yes
  • Transient Protection
  • >15,000 watts peak
  • Power Consumption
  • Max. 14W without PD connected
  • Max. 265W with 240W PSE power delivered
  • Compatible Power Supplies
  • DIS‑N240‑48
  • DIS‑N480‑48
  • Idicators
  • Power Status
  • Indication of power input status
  • Ethernet Port
  • Link & Speed
  • PoE Status
  • Indication of PoE Power applying
  • System Alarm
  • Profile‑defined System Alarm
  • Alarm
  • Alarm Relay Output
  • Relay output with current carrying capacity of 0.5A @ 24 VDC
  • Alarm Notification
  • Configurable alarm profile to enable Alarm LED, Alarm relay & SNMP traps
  • Environmental and Compliances
  • Operating Temperature Range
  • ‑40 to +75°C
  • Storage Temperature Range
  • ‑40 to +85°C
  • Humidity (Non‑Condensing)
  • 5 to 95% RH
  • Vibration, Shock, & Free Fall
  • Vibration: IEC60068‑2‑6
  • Shock: IEC60068‑2‑27
  • Free Fall: IEC60068‑2‑32
  • Certification Compliance
  • UL 60950‑1
  • CE
  • FCC
  • NEMA‑TS2
  • EMC
  • FCC Part 15, EN 61000‑6‑2, EN 61000‑6‑4, EN 61000‑4‑2, ‑3, ‑4, ‑5, ‑6
  • RoHS and WEEE
  • RoHS (Pb free) and WEEE compliant
  • MTBF
  • >25 Years
  • Mechanical
  • Ingress Protection
  • IP30
  • Installation Options
  • DIN‑Rail mounting
  • Wall mounting
  • Dimensions
  • 71 x 154 x 128 mm
  • Weight
  • 1.308 kg

Accessories

  • SFP Transceivers
  • DIS S301SX
  • 1‑port Mini‑GBIC SFP to 1000BaseSX Multi‑Mode Fibre Transceiver
  • up to 550 m
  • ‑40~85°C operating temperature
  • DIS S302SX
  • 1‑port Mini‑GBIC SFP to 1000BaseSX Multi‑Mode Fibre Transceiver
  • up to 2 km
  • ‑40~85°C operating temperature
  • DIS S310LX
  • 1‑port Mini‑GBIC SFP to 1000BaseLX Single‑Mode Fibre Transceiver
  • up to 10 km
  • ‑40~85°C operating temperature
  • Power Supplies
  • DIS‑H30‑24
  • 30W 24VDC Ultra Slim DIN Rail PSU
  • Input: 85 ~ 264VAC
  • Output: 21.6 ~ 29V DC
  • Din rail TS‑35/7.5 or 15 mountable
  • ‑30~70°C operating temperature
  • DIS‑H60‑24
  • 60W 24VDC Ultra Slim DIN Rail PSU
  • Input: 85 ~ 264VAC
  • Output: 21.6 ~ 29V DC
  • Din rail TS‑35/7.5 or 15 mountable
  • ‑30~70°C operating temperature
  • DIS‑N240‑48
  • 240W 48VDC DIN Rail PSU
  • Input: 90 ~ 264VAC
  • Output: 48 ~ 55V DC
  • Din rail TS‑35/7.5 or 15 mountable
  • ‑20~70°C operating temperature
  • DIS‑H480‑48
  • 480W 48VDC DIN Rail PSU
  • Input: 90 ~ 264VAC
  • Output: 48 ~ 55V DC
  • Din rail TS‑35/7.5 or 15 mountable
  • ‑20~70°C operating temperature
Versie Datum Type Bestandsgrootte
Datasheet EN - PDF 0.56mb Download
Versie Beschrijving Datum Type Bestandsgrootte
Manual DIS-300G series Product Manual 20-3-2018 - - Download
CLI Manual DIS-300G series CLI Manual 20-3-2018 - - Download
Versie Beschrijving Datum Type Bestandsgrootte
Revision A Quick Installation Guide 12-12-2017 - - Download
Versie Beschrijving Datum
CE doc 2.00 Revision A1 CE Document 19-9-2018 Download
1.00 Revision A CE document 7-12-2017 Download