Samodzielny konwerter mediów 1000BaseT do SFP

DMC‑G01LC

  • Status produktu (Revision B): W sprzedaży
Konwerter mediów 10/100/1000Base-T do SFP na 10/100/1000-T do SFP przekształca połączenie Ethernet w światłowód, co umożliwia połączenia na dużych odległościach

Pobierz kartę produktu.

Lista sklepów

Samodzielny konwerter mediów 10/100/1000Base-T do SFP D-Link przekształca połączenie Ethernet w światłowód, umożliwiając połączenia na dużych odległościach. Zamiast inwestować w całą szafę, DMC-G01LC samodzielnie zapewnia wysokiej jakości konwersję. To oznacza, że można oszczędzić miejsce i obniżyć koszty, a jednocześnie rozszerzyć sieć na dużych odległościach, w zależności od zainstalowanego urządzenia nadawczo-odbiorczego SFP. DMC-G01LC umożliwia pełny dupleks 1000 Mb/s, co maksymalizuje potencjał sieci.

Bez marnowania przestrzeni

Kompaktowy rozmiar umożliwia umieszczenie konwertera w każdym miejscu bez konieczności stosowania dodatkowej obudowy. Rozmiary 70 x 95 x 25 mm pozwalają na wygodną instalację wszędzie tam, gdzie jest potrzebny, zwłaszcza w ograniczonych przestrzeniach, takich jak szafy telekomunikacyjne lub skrzynki rozdzielcze.

Sugerowane urządzenia

Wielomodowy światłowodowy Transceiver SFP 100Base‑FX
DEM-211
Dowiedz się więcej
Jednoportowy minimoduł GBIC dla 1000BaseLX (LC Duplex)
DEM-310GT
Dowiedz się więcej
Wielomodowy światłowodowy przekaźnik SFP 100Base‑SX
DEM-311GT
Dowiedz się więcej
Wielomodowy Transceiver SFP 100Base‑SX
DEM-312GT2
Dowiedz się więcej
16‑slotowa szafa na media konwertery serii DMC
DMC-1000
Dowiedz się więcej

Technical Specifications

General

LAN

  • 1 x 10/100/1000 Mbps port
  • IEEE 802.3u/x/3ab
  • Auto-Negotiation for each port
  • Full-Duplex operation at 1000 Mbps / Half/Full-Duplex operation at 10/100 Mbps
  • Auto MDI/MDIX
  • Supports Jumbo frames up to 9216 bytes at 1000 Mbps

Max. Forwarding Rate

  • 1,488,000 pps 

Forwarding mode

  • Cut-Through

Packet Buffer Memory

  • 256 Kbits

Switching Capacity

  • 2 Gbps

Physical/Environmental

External Power Adapter

  • Switching 5V/1A Level V Power Adapter, ErP compliant

Power Consumption (Max.)

  • DC 2.34 W / AC 3.46 W

Power Consumption (Standby)

  • DC 1.49 W / AC 2.06 W

Heat Dissipation (Max.)

  • 11.81 BTU/h

MTBF (hours)

  • 506,711

Operation Temperature

  • 0 to 50 °C (32 to 130 °F)

Storage Temperature

  • -10 to 70 °C (14 to 158 °F)

Operating Humidity

  • 10 to 90%

Storage Humidity

  • 5 to 90%

Emission (EMI) & Safety Certifications

EMI

  • EMI: CE class A, FCC class A, VCCI class A, BSMI class A

Safety

  • LVD, UL/cUL

Optional Transceivers

  • DEM-211: 100BASE-FX, Multi-mode, 2 km
  • DEM-310GT: 1000BASE-LX, Single-mode, 10 km
  • DEM-311GT: 1000BASE-SX, Multi-mode, 550 m
  • DEM-312GT2: 1000BASE-SX, Multi-mode, 2 km
 

Pliki do pobrania mogą różnić się w zależności od wersji urządzenia. Prosimy o wybranie poprawnej wersji sprzętowej.