Przełącznik przemysłowy zarządzalny z portami SFP

DIS‑300G‑12SW

  • Status produktu:
  • 8 x 100/1000BaseT ports, 4 x 100/1000BaseSFP slots
  • High availability
  • Easy-to-control management interfaces and security
  • Withstands extreme temperatures
  • Certified for vibration, shock, free-fall, NEMA‑TS2 Section 2, EMC
Lista sklepów

Funkcje

Managed
Mnogość opcji konfiguracji

DIS-300G-12SW to niezwykle łatwy w obsłudze i zarządzaniu przełącznik, który zapewnia bezpieczeństwo sieci. W zależności od stopnia zaawansowania użytkownicy mają do dyspozycji konsolę CLI lub panel w przeglądarce.

Gigabit Connectivity
Połączenia gigabitowe

8 portów 100/1000 Base-T oraz 4 porty 100/1000 Base-T SFP.

Officially Certified
Jakość. Potwierdzona

Certyfikaty poświadczające odporność na wibrację, wstrząsy, upadek, NEMA‑TS2 Section 2, oraz kompatybilność elektromagnetyczną umożliwiają nieprzerwaną pracę przełączników w trudnych środowiskach.

Extreme Temperatures
Odporność na ekstremalne temperatury

Pracuje w skrajnie trudnych warunkach przemysłowych, w zakresie temperatur od -40°C do +75°C. Nawet przy temperaturze -40°C, przełączniki są gotowe do pracy, dzięki funkcji zimnego startu.

Strong Build
Niezwykle wytrzymałe

Potwierdzeniem niezawodności przełączników jest standardowa 5-letnia gwarancja.

High Availability
Wysoka dostępność

Szybkie przywracanie połączeń w sieci ogranicza czas przestoju w wymianie danych poniżej 20ms, opcjonalnie dostępny PROFINET.

Fast Deployment
Szybkie wdrożenie

Przełączniki przystosowano do szybkiego i sprawnego montażu, dzięki specjalnym zatrzaskom do szyn DIN. Opcjonalnie przełączniki mogą zostać zamontowane na ścianie.

Fanless Design
Chłodzenie pasywne

Wytrzymała obudowa została zoptymalizowana pod kątem przekazywania ciepła. Ponieważ w jej wnętrzu nie ma ruchomych części, czas przestoju jest zminimalizowany ze względu na brak konieczności wykonywania czynności konserwacyjnych.

Discreet Size
Niewielkie wymiary

Z myślą o efektywnym wykorzystaniu przestrzeni. Wymiary przełącznika: 61 x 154 x 109 mm.

Specyfikacja techniczna

Cechy sprzętowe

  • Ethernet
  • Interfejsy Ethernet
  • 8 portów 100/1000 Base‑T
  • 4 porty SFP 100/1000 Base‑T
  • Tryb pracy
  • Przechowywanie oraz przekierowywanie, tryb przełączania L2 wire‑speed/non‑blocking
  • Tablica adresów MAC
  • 8K
  • Ramki Jumbo
  • 9K bajtów
  • Porty miedziane RJ45
  • Przepustowość
  • 10/100/1000 Mb/s
  • MDI/MDIX Auto‑Crossover
  • Automatyczne krosowanie kabli
  • Auto‑negocjacja
  • 10/100/1000 Mb/s auto‑negocjacja przepustowości; Pełny lub pół‑dupleks
  • Porty SFP/SFP+ (wkładki)
  • Rodzaj obsługiwanych portów
  • Gniazda SFP (wkładki) 100/1000BaseSFP
  • Obsługa wkładek SFP 100FX
  • Obsługa wkładek SFP 100/1000BaseT
  • Złącze portu światłowodowego
  • Złącze światłowodowe LC (zależy od modułu)
  • Optymalny kabel światłowodowy
  • 50 lub 62.5/125 μm dla przewodów wielomodowych (mm); 8 lub 9/125 μm dla przewodów jednomodowych (sm)
  • Nadmiarowość sieci
  • Fast Failover Protection Rings
  • Odzyskiwanie utraconego połączenia poniżej 20ms
  • Obsługa Single & Multiple rings; Ring coupling; Dual homing; Chain
  • Protokół Spanning Tree
  • IEEE 802.1D STP, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s MSTP
  • IEEE 802.3ad Port Trunk with LACP
  • Static trunk or Dynamic via LACP (Link Aggregation Control Protocol)
  • Bridge, Virtual Local Area Networks (VLANs) & Protocols
  • Flow Control
  • IEEE 802.3x (Full Duplex) and Back‑Pressure (Half Duplex)
  • Maks. liczba VLAN
  • 256
  • Rodzaje VLAN
  • Port‑based VLANS; MAC‑based VLANs; IP Subnet‑based VLANs.
  • Protocol‑based VLANs
  • IEEE 802.1Q tag‑based VLANs
  • RADIUS‑assigned VLAN
  • IEEE 802.1ad Double Tagging (Q in Q)
  • Protokoły multicast
  • IGMP v1, v2 with up to 255 multicast groups
  • IGMP snooping and querying
  • Immediate leave and leave proxy
  • Throttling and filtering
  • LLDP
  • IEEE 802.1ab Link layer Discovery Protocol (LLDP)
  • Zarządzanie ruchem oraz funkcja QoS
  • Priority
  • IEEE 802.1p QoS
  • Number of Queues per Port
  • 8
  • Scheduling Schemes
  • SPQ, WRR
  • Traffic Shaper
  • port‑based shaping
  • RADIUS QoS
  • RADIUS‑assigned QoS Class
  • Bezpieczeństwo
  • Zabezpieczenia portów
  • Kontrola dostępu na podstawie adresu IP lub MAC
  • Kontrola dostępu do sieci ‑ autoryzacja IEEE 802.1X
  • Uwierzytelnianie poprzez lokalną bazę danych, RADIUS lub TACACS+ AAA (Uwierzytelnianie, księgowanie i autoryzacja)
  • Storm Control
  • Multicast/Broadcast/Flooding Storm Control
  • Zarządzanie
  • Interfejs zarządzania
  • Wiersz poleceń CLI
  • Zarządzanie przez web
  • SNMP v1, v2c, v3
  • Telnet (5 sesji)
  • Zarządzanie bezpieczeństwem
  • HTTPs, SSH
  • Klient Radius
  • Aktualizacja i przywracanie
  • FTP dla importu/eksportu konfiguracji, FTP dla aktualizacji oprogramowania
  • Diagnostyka
  • Syslog
  • Per VLAN mirroring
  • Narzędzie diagnostyczne do połączeń Ethernet
  • SFP z DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
  • MIBs
  • RFC 1757 RMON 1,2,3,9; RFC 2674 Q‑Bridge MIB RFC‑1213 MIB‑II; RFC‑1493 Bridge MIB; RFC 2233 IF MIB
  • DHCP
  • Client, Server, Relay, Snooping, Option 82
  • NTP/SNTP
  • Tak
  • Status systemu
  • Informacje o stanie urządzenia; status portu Ethernet
  • Zasilanie
  • Wejście zasilania
  • Nadmiarowe zaciski wejściowe
  • Zakres napięcia wejściowego
  • 12‑58 VDC
  • Odwrotna ochrona przed zasilaniem
  • Tak
  • Ochrona czasowa
  • Szczytowy pobór mocy powyżej 15000 watów
  • Pobór mocy
  • Max. 17W
  • Kompatybilne zasilacze
  • DIS‑H30‑24
  • DIS‑H60‑24
  • DIS‑N240‑48
  • DIS‑N480‑48
  • Wskaźniki LED
  • Zasilanie
  • Status zasilania
  • Port Ethernet
  • Połączenie i przepustowość
  • Alarm systemowy
  • Definiowanie alarmów systemowych w oparciu o profile
  • Alarm
  • Wyjście przekaźnika alarmowego
  • Wyjście przekaźnikowe o obciążalności prądowej 0.5A @ 24 VDC
  • Powiadomienia alarmowe
  • Konfigurowalny profil alarmu, przekaźnik alarmu i SNMP.
  • Dane środowiskowe
  • Temperatura pracy
  • od ‑40 do +75°C
  • Temperatura przechowywania
  • od ‑40 do +85°C
  • Wilgotność bez kondensacji
  • od 5 do 95% RH
  • Odporność na wibracje, wstrząsy i wolny upadek
  • Wibracje: IEC60068‑2‑6
  • Wstrząsy: IEC60068‑2‑27
  • Wolny upadek: IEC60068‑2‑32
  • Certyfikacje
  • UL 60950‑1
  • CE
  • FCC
  • NEMA‑TS2
  • EMC
  • FCC Part 15, EN 61000‑6‑2, EN 61000‑6‑4, EN 61000‑4‑2, ‑3, ‑4, ‑5, ‑6
  • RoHS i WEEE
  • RoHS (wolny od Pb) i zgodność z WEEE
  • MTBF
  • Dłużej niż 25 lat
  • Dane techniczne
  • Stopień ochrony
  • IP30
  • Sposób montażu
  • Mocowanie na szynie DIN
  • Mocowanie ścienne

Accessories

  • SFP Transceivers
  • DIS S301SX
  • 1‑port Mini‑GBIC SFP to 1000BaseSX Multi‑Mode Fibre Transceiver
  • up to 550 m
  • ‑40~85°C operating temperature
  • DIS S302SX
  • 1‑port Mini‑GBIC SFP to 1000BaseSX Multi‑Mode Fibre Transceiver
  • up to 2 km
  • ‑40~85°C operating temperature
  • DIS S310LX
  • 1‑port Mini‑GBIC SFP to 1000BaseLX Single‑Mode Fibre Transceiver
  • up to 10 km
  • ‑40~85°C operating temperature
  • Power Supplies
  • DIS‑H30‑24
  • 30W 24VDC Ultra Slim DIN Rail PSU
  • Input: 85 ~ 264VAC
  • Output: 21.6 ~ 29V DC
  • Din rail TS‑35/7.5 or 15 mountable
  • ‑30~70°C operating temperature
  • DIS‑H60‑24
  • 60W 24VDC Ultra Slim DIN Rail PSU
  • Input: 85 ~ 264VAC
  • Output: 21.6 ~ 29V DC
  • Din rail TS‑35/7.5 or 15 mountable
  • ‑30~70°C operating temperature
  • DIS‑N240‑48
  • 240W 48VDC DIN Rail PSU
  • Input: 90 ~ 264VAC
  • Output: 48 ~ 55V DC
  • Din rail TS‑35/7.5 or 15 mountable
  • ‑20~70°C operating temperature
  • DIS‑H480‑48
  • 480W 48VDC DIN Rail PSU
  • Input: 90 ~ 264VAC
  • Output: 48 ~ 55V DC
  • Din rail TS‑35/7.5 or 15 mountable
  • ‑20~70°C operating temperature

Pełna specyfikacja techniczna

  • Specyfikacja mechaniczna
  • Wymiary
  • 61 x 154 x 109 mm
  • Waga
  • 1.086 kg
Brak plików