Gigabitowe stakowalne zarządzalne przełączniki Smart

Seria DGS‑1510

  • Status produktu: w sprzedaży
Rodzina DGS-1510 to generacja zarządzalnych przełączników Smart z opcją 10G, dostępna z 16, 24, 48 portami 10/100/1000 Mbit/s i dodatkowymi portami światłowodowymi umożliwiającymi fizyczne stakowanie lub uplink. Model DGS-1510-28P z funkcją PoE oraz DGS-1510-28XMP to naturalny wybór dla firm planujących instalację telefonów IP, bezprzewodowych punktów dostępowych lub kamer IP, przeznaczonych do działania w ramach istniejącej infrastruktury informatycznej. Dostępność łączy o dużej przepustowości oraz obsługa PoE sprawia, że urządzenia z rodziny DGS-1510 idealnie spełniają wymogi firm sektora SME i SMB.

Pobierz kartę produktu.

Lista sklepów

W skład rodziny gigabitowych zarządzalnych przełączników Smart DGS-1500 wchodzą modele:

  • DGS-1510-20: 20-portowy gigabitowy stakowalny zarządzalny przełącznik Smart z 2 portami 10 G SFP+ i 2 portami SFP (wentylatory smart)
  • DGS-1510-28: 28-portowy gigabitowy stakowalny zarządzalny przełącznik Smart z 2 portami 10 G SFP+ oraz 2porty SFP (wentylatory smart)
  • DGS-1510-28X: 28-portowy gigabitowy stakowalny zarządzalny przełącznik Smart z 4 portami 10 G SFP+ (wentylatory smart)
  • DGS-1510-28P: 28-portowy gigabitowy stakowalny zarządzalny przełącznik SmartPoEz10 G SFP+ z 2 portami SFP (24 porty PoE,193 W budżet mocy PoE, wentylatory smart)
  • DGS-1510-28XMP: 28-portowy gigabitowy stakowalny zarządzalny przełącznik Smart PoE z 4 portami 10 G SFP+ (24 porty PoE, 370 W budżet mocy PoE, wentylatory smart)
  • DGS-1510-52: 52-portowy gigabitowy stakowalny zarządzalny przełącznik Smart z 2 portami 10 G SFP+ oraz 2 portami SFP (wentylatory smart)
  • DGS-1510-52XMP: 52-portowy gigabitowy stakowalny zarządzalny przełącznik Smart z 4 portami 10 G SFP+ (24 porty PoE, 370 W budżet mocy PoE, wentylatory smart)

Rodzina DGS-1510 to generacja zarządzalnych przełączników Smart z opcją 10G, dostępna z 16, 24, 48 portami 10/100/1000 Mbit/s i dodatkowymi portami światłowodowymi umożliwiającymi fizyczne stakowanie lub uplink. Model DGS-1510-28P z funkcją PoE oraz DGS-1510-28XMP to naturalny wybór dla firm planujących instalację telefonów IP, bezprzewodowych punktów dostępowych lub kamer IP, przeznaczonych do działania w ramach istniejącej infrastruktury informatycznej. Dostępność łączy o dużej przepustowości oraz obsługa PoE sprawia, że urządzenia z rodziny DGS-1510 idealnie spełniają wymogi firm sektora SME i SMB.

Porty 10G SFP+ do stakowania/uplinkowania

 Dwa porty SFP+ w przełącznikach rodziny DGS-1510 umożliwiają użytkownikom fizyczne stakowanie do 6 jednostek w odpornym na błędy pierścieniu lub topologii linearnej z wykorzystaniem Direct Attach Cables (DACs) bądź któregoś ze zgodnych transceiverów sieciowych SFP+1. Taka konfiguracja daje 288 gigabitowe porty o dużej przepustowości, przy niewielkich kosztach. Jednocześnie pozostałe porty uplink można wykorzystać np. do połączeń z większymi sieciami. Użytkownicy mogą z łatwością konfigurować i zarządzać każdym z przełączników Smart z rodziny DGS-1510 w pojedynczym stosie. Z opcją 20 Gbit/s w pełnym dupleksie, rodzina przełączników DGS-1510 oferuje połączenia 10G z siecią podstawową i serwerami z zachowaniem szybkich transferów danych.

Zarządzanie ruchem sieciowym warstwy 3

 Rodzina przełączników DGS-1510 udostępnia statyczny routing umożliwiający podział sieci na grupy robocze skomunikowane ze sobą przez VLAN i zwiększające wydajność zastosowań. To pozwala na zmniejszenie obciążenia głównych urządzeń, umożliwiając tworzenie skalowanej i wydajnej sieci.

Rozszerzone funkcje warstwy 2

 Przełączniki z rodziny DGS-1510 wyposażono w kompletny zestaw funkcji warstwy 2, obejmujący IGMP Snooping, Port Mirroring, Spanning Tree oraz Link Layer Discovery Protocol (LLDP). Funkcja Flow Control IEEE 802.3x umożliwia bezpośrednie połączenia serwerów z przełącznikami, co przekłada się na szybkie i stabilne transfery danych. Natomiast funkcja utrzymywania sieci obejmuje Loopback Detection oraz Diagnostykę Połączeń Kablowych. Loopback Detection automatycznie wykrywa i zamyka pętle utworzone na określonych portach lub VLAN. Diagnostyka Połączeń Kablowych, zaprojektowana głównie dla administratorów i przedstawicieli działów obsługi klienta, pomaga zdiagnozować jakość kabla i szybko określić jego wadliwe odcinki wymagające wymiany.

Klasyfikacja sieciowego ruchu i funkcja QoS

 Rodzina przełączników DGS-1510 obsługuje Auto Surveillance VLAN (ASV) oraz Auto Voice VLAN, dedykowane do obsługi VoIP oraz instalacji monitoringu wizyjnego. Auto Surveillance VLAN to technologia wbudowana w przełączniki produkcji D-Linka. Konsoliduje dane transmisji wideo monitoringu przez jeden przełącznik rodziny DGS-1510, przyczyniając się do zmniejszenia kosztów utrzymywania dedykowanych monitoringowi urządzeń i infrastruktury. ASV dzięki przyznaniu ASV priorytetu przed innymi pakietami w sieciowym ruchu, gwarantuje kontrolę i wysoką jakość wideo monitoringu w czasie rzeczywistym bez wpływu na transmisję innych danych sieciowych.

Zabezpiecz swoją sieć

 Innowacyjna funkcja Safeguard Engine D-Linka chroni rodzinę przełączników DGS-1510 przed zalaniem danymi spowodowanym złośliwymi atakami. Przełączniki rodziny DGS-1510 obsługują zarówno kontrolę dostępu przy użyciu adresów MAC, jak też przez przeglądarkę. Administratorzy mają więc do dyspozycji wiele narzędzi uwierzytelniających, skracających czas dostępu do sieci i znoszących wymóg korzystania z oprogramowania klienckiego. Rodzina przełączników DGS-1510 obsługuje także uwierzytelnienie na bazie portu IEEE 802.1X, umożliwiając uwierzytelnianie użytkowników sieci przez zewnętrzny serwer RADIUS. Funkcja Spoofing Prevention protokołu ARP pomaga w ochronie przed atakami, które mogą pozwolić intruzowi na przejęcie ruchu użytkownika.

IPv6 Ready

Przełączniki rodziny DGS-1510 są zgodne z protokołem IPv6 i wspierają wiele funkcji IPv6 takich, jak MLD Snooping, IPv6 Quality of Service (QoS) oraz funkcje bezpieczeństwa IPv6, zapewniając bezproblemową integrację z sieciami następnej generacji. Przełączniki rodziny DGS-1510 obsługują także funkcjonalność podwójnego stakowania Ipv4/v6, umożliwiającą przełącznikom pracę w charakterze mostków między sieciami opartymi na IPv4 i IPv6.

1 Przy stakowaniu w topologii linearnej, pozostałe nieużywane porty SFP+ w stakowalnych parach portów w górnych lub dolnych przełącznika także są uważane za zajęte przez przełącznik i nie mogą być użyte do innych celów.

Sugerowane urządzenia

D‑View 7 Network Management System
DV-700
Dowiedz się więcej
100 cm 10GbE Direct Attach SFP+ Cable
DEM-CB100S
Dowiedz się więcej
300 cm 10GbE Direct Attach SFP+ Cable
DEM-CB300S
Dowiedz się więcej
SFP+ 10GBASE‑SR Multi‑Mode Fibre Transceiver (300m)
DEM-431XT
Dowiedz się więcej
10GBase‑LR SFP+ Transceiver (10 Km)
DEM-432XT
Dowiedz się więcej

Specyfikacja techniczna

General

Port Standards & Functions

  • IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
  • IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
  • IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet
  • 802.3ae 10 GbE
  • IEEE 802.3x Flow Control for Full-Duplex Mode
  • Auto-negotiation

Number of Ports

  • DGS-1510-20 - 16 10/100/1000 Mbps, 2 Gigabit SFP, 2 10G SFP+
  • DGS-1510-28 - 24 10/100/1000 Mbps, 2 Gigabit SFP, 2 10G SFP+
  • DGS-1510-28X - 24 10/100/1000 Mbps, 4 10G SFP+
  • DGS-1510-28P - 24 10/100/1000 Mbps PoE capable, 2 Gigabit SFP, 2 10G SFP+
  • DGS-1510-28XMP - 24 10/100/1000 Mbps PoE capable, 4 10G SFP+ 
  • DGS-1510-52 - 48 10/100/1000 Mbps, 2 Gigabit SFP, 2 10G SFP+
  • DGS-1510-52X - 48 10/100/1000 Mbps, 4 10G SFP+
  • DGS-1510-52XMP - 48 10/100/1000 Mbps PoE capable, 4 10G SFP+

Network Cables

  • UTP Cat. 5, Cat. 5e (100 m max.)
  • EIA/TIA-568 100-ohm STP (100 m max.)

Full/Half Duplex

  • Full/half duplex for 10/100 Mbps and Gigabit speed

Media Interface Exchange

  • Auto or configurable MDI/MDIX

Performance

Switching Capacity

  • DGS-1510-20 - 76 Gbps
  • DGS-1510-28 - 92 Gbps
  • DGS-1510-28X - 128 Gbps 
  • DGS-1510-28P - 92 Gbps 
  • DGS-1510-28XMP - 128 Gbps
  • DGS-1510-52 - 140 Gbps
  • DGS-1510-52X - 176 Gbps
  • DGS-1510-52XMP - 176 Gbps

Transmission Method

  • Store-and-forward

MAC Address Table

  • 16,000 entries per device

MAC Address Update

  • Up to 512 static MAC entries
  • Enable/disable auto-learning of MAC addresses

Maximum 64 bytes Packet Forwarding Rate

  • DGS-1510-20 - 56.54 Mpps
  • DGS-1510-28 - 68.45 Mpps
  • DGS-1510-28X - 95.24 Mpps
  • DGS-1510-28P - 68.45 Mpps
  • DGS-1510-28XMP - 95.24 Mpps
  • DGS-1510-52 - 104.16 Mpps
  • DGS-1510-52X - 130.95 Mpps
  • DGS-1510-52XMP - 130.95 Mpps

Packet Buffer Memory

  • DGS-1510-20/28/28X/28P/28XMP - 1.5 MB per device
  • DGS-1510-52/52X/52XMP - 3 MB per device

PoE (DGS-1510-28P, DGS-1510-28XMP and DGS-1510-52XMP only)

PoE Standard

  • IEEE 802.3af, 802.3at

PoE Capable Ports

  • DGS-1510-28P/28XMP
    • Ports 1 to 24: Up to 30 W
  • DGS-1510-52XMP
    • Ports 1 to 48: Up to 30 W

PoE Power Budget

  • DGS-1510-28P
    • Max. 193 W
  • DGS-1510-28XMP
    • Max. 370 W 
  • DGS-1510-52XMP
    • Max. 370 W (740 W with DPS-700 RPS redundant power supply)

Physical & Environment

AC Input

  • 100 to 240 VAC 50/60 Hz internal universal power supply

Maximum Power Consumption

  • DGS-1510-20 - 20.3 W
  • DGS-1510-28 - 24 W
  • DGS-1510-28X - 22.3 W
  • DGS-1510-28P – 238.7 W (PoE on), 29 W (PoE off)
  • DGS-1510-28XMP - 436.3 W (PoE on),  38.4 W (PoE off)
  • DGS-1510-52 - 38.4 W
  • DGS-1510-52X - 44.2 W
  • DGS-1510-52XMP - 486.9 W (PoE on)

Standby Power Consumption

  • DGS-1510-20 - 12.2 W
  • DGS-1510-28 - 15.2 W
  • DGS-1510-28X - 15.2 W
  • DGS-1510-28P -21 W
  • DGS-1510-28XMP - 28.3 W
  • DGS-1510-52 - 27.6 W
  • DGS-1510-52X - 28.9 W
  • DGS-1510-52XMP - 40.1 W

Smart Fan Quantity

  • DGS-1510-20/28/28X – 1
  • DGS-1510-28P/28XMP/52/52X – 2
  • DGS-1510-52XMP – 4

Acoustics

  • DGS-1510-20 - 43.8 dB(A)
  • DGS-1510-28 - 43.8 dB(A)
  • DGS-1510-28X - 42.7 dB(A) 
  • DGS-1510-28P – 46.4 dB(A)
  • DGS-1510-28XMP - 56.9 dB(A)
  • DGS-1510-52 - 44.2 dB(A)
  • DGS-1510-52X - 45.8 dB(A)
  • DGS-1510-52XMP - 55.4 dB(A)

Heat Dissipation

  • DGS-1510-20 - 41.602 BTU/hr
  • DGS-1510-28 - 72.292 BTU/hr
  • DGS-1510-28X - 76.043BTU/hr
  • DGS-1510-28P – 813.967 BTU/hr
  • DGS-1510-28XMP - 1487.78 BTU/hr
  • DGS-1510-52 - 130.944 BTU/hr
  • DGS-1510-52X - 138.787 BTU/hr
  • DGS-1510-52XMP -  BTU/hr

Operation Temperature

  • -5 to 50 ˚C (23 to 122 ˚F)

Storage Temperature

  • -20 to 70˚C (-4 to 158 ˚F)

Operation Humidity

  • 0% to 95% non-condensing

Storage Humidity

  • 0% to 95% non-condensing

Dimensions

  • DGS-1510-20 - 280 x 180 x 44 mm (11 x 7.09 x 1.73 inches)
  • DGS-1510-28 - 440 x 210 x 44 mm (17.36 x 8.26 x 1.73 inches)
  • DGS-1510-28X - 440 x 210 x 44 mm (17.36 x 8.26 x 1.73 inches)
  • DGS-1510-28P - 440 x 250 x 44 mm (17.36 x 9.84 x 1.73 inches)
  • DGS-1510-28XMP - 440 x 308 x 44 mm (17.36 x 12.12 x 1.73 inches)
  • DGS-1510-52 -  440 x 250 x 44 mm (17.36 x 9.84 x 1.73 inches)
  • DGS-1510-52X -  440 x 250 x 44 mm (17.36 x 9.84 x 1.73 inches)
  • DGS-1510-52XMP - 440 x 308 x 44 mm (17.36 x 12.12 x 1.73 inches)

Weight

  • DGS-1510-20 - 1.24 kg
  • DGS-1510-28 - 2.00 kg
  • DGS-1510-28X - 2.00 kg
  • DGS-1510-28P – 2.54 kg
  • DGS-1510-28XMP - 4.25 kg
  • DGS-1510-52 - 2.40 kg
  • DGS-1510-52X - 2.40 kg
  • DGS-1510-52XMP - 5.41 kg

Diagnostic LEDs

  • Power/Stacking ID/Fan (per device)
  • Power/Stacking ID/Fan Error/PoE Push Button (per device) (for DGS-1210-28P only)
  • Link/Activity/Speed (per 10/100/1000 Mbps port)
  • Link/Activity/Speed/PoE Mode (per 10/100/1000 Mbps port) (for DGS-1210-28P only)
  • Link/Activity/Speed (per Gigabit SFP port)
  • Link/Activity/Speed (per 10G SFP+ port)

Certifications

  • CE
  • FCC
  • C-Tick
  • VCCI
  • BSMI 

Safety

  • cUL
  • CB

Software Features

Stackability

  • Virtual Stacking Support
    • D-Link Single IP Management
    • Up to 32 devices per virtual stack
    • Up to 20G stacking bandwidth
  • Physical Stacking1
    • Supports Duplex Chain/Ring topology
    • Up to 40G stacking bandwidth full duplex
    • Up to 6 units per stack

L2 Features

  • MAC Address Table: Up to 16,384
  • Flow Control
    • 802.3x Flow Control
    • HOL Blocking Prevention
  • Jumbo Frame up to 9,216 Bytes
  • IGMP Snooping
    • IGMP v1/v2 Snooping
    • IGMP v3 awareness
    • Supports 512 IGMP groups
    • Supports 128 static multicast addresses
    • IGMP per VLAN
    • Supports IGMP Snooping Querier
    • Host-based IGMP Snooping Fast Leave
  • MLD Snooping
    • Supports MLD v1/v2 awareness
    • Supports 512 groups
    • Supports 128 Static Multicast Addresses
    • Per VLAN MLD Snooping
    • Host-based MLD Fast Leave
    • MLD Snooping Querier
  •  Spanning Tree Protocol
    • 802.1D STP
    • 802.1w RSTP
    • 802.1s MSTP
  • Loopback Detection v4.07
  •  802.3ad Link Aggregation
    • Max. 32 groups per device/8 ports per group
  • Port Mirroring
    • Support 4 mirroring groups
    • One-to-One, Many-to-One
    • Supports Mirroring for Tx/Rx/Both
  • Multicast Filtering
    • Forwards all unregistered groups
    • Filters all unregistered groups
  • Ethernet Ring Protection Switching (ERPS)

VLAN

  • 802.1Q Tagged VLAN
  • 4K VLAN Groups
  • Configurable VID: 0~4094
  • GVRP
  • Asymmetric VLAN
  •  Auto Voice VLAN
  • Auto Surveillance VLAN  2.1
  • MAC-based VLAN
  • Protocol-based VLAN

Quality of Service (QoS)

  • CoS based on
    • 802.1p priority
    • VLAN
    • MAC address
    • Ether type
    • IP address
    • DSCP
    • Protocol type
    • TCP/UDP port number
    • DSCP of IPv6 Traffic Class
    • IPv6 flow label
  • 802.1p Quality of Service
  • Queue Handling
    • Strict Priority Queue (SPQ)
    • Weighted Round Robin (WRR)
    • Deficit Round Robin (DRR)
    • SPQ + WRR
  • 8 queues per port
  • Bandwidth Control
    • Port-based (Ingress/Egress, min. granularity for 10/100/1000 BASE-T ports is 64 Kb/s)

L3Features

  • ARP
    • 256 Static ARP
    • Supports Gratuitous ARP
  • IPv6 Neighbour Discovery (ND)
  • 16 IP interfaces
  • Default Routing
  • Static Routing
    • 64 IPv4 Static Route Entries
    • 32 IPv6 Static Route Entries
  • UDP helper

Access Control List (ACL)

  • ACL based on
    • 802.1p priority
    • VLAN
    • MAC address
    • Ether type
    • IP address
    • DSCP
    • Protocol type
    • TCP/UDP port number
    • DSCP of IPv6 Traffic Class
    • IPv6 flow label
  • ACL Actions
    • Permit
    • Deny
  • Max. 256 access list
  • Max. 768 rules
  • Single or multiple ports (each rule)
  • Time-based ACL
  • ACL Statistics

Security

  • Port Security
    • Supports up to 128 MAC addresses per port
  • Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control
  • Dynamic ARP Inspection
  • D-Link Safeguard Engine
  • DHCP Server Screening
  • ARP Spoofing Prevention
    • Max. 64 entries
  • SSH
    • Supports v2
    • Supports IPv4/IPv6
  • BPDU Attack Protection
  • DoS Attack Prevention
  • SSL
    • Supports v1/v2/v3
    • Supports IPv4/IPv6
  • Traffic Segmentation
  • IP-MAC-Port Binding
    • DHCP snooping  
    • IP Source Guard  
    • Dynamic ARP Inspection  
    • IPv6 DHCP Guard
    • IPv6 RA Guard
    • IPv6 Snooping
    • IPv6 Source Guard
    • IPv6 ND Inspection

AAA

  • Compound Authentication
  • 802.1X Port and MAC-based Authentication
    • Supports RADIUS and Local Server
    • Supports EAP, OTP, TLS, TTLS, PEAP
  • Web-based Access Control (WAC)
    • Port-based Access Control
    • Host-based Access Control
    • Dynamic VLAN Assignment
  • Guest VLAN
  • RADIUS and TACACS+ authentication for switch access
  • RADIUS and TACACS+ accounting
  • MAC-based Access Control (MAC)
    • Port-based Access Control
    • Host-based Access Control
    • Dynamic VLAN Assignment
  • Japan Web-based Access Control (JWAC)
    • Port-based Access Control
    • Host-based Access Control
    • Dynamic VLAN Assignment

OAM

  • Cable Diagnostics
  • sFlow
  • Factory Reset

Management

  • Command Line Interface (CLI)
  • Telnet Server
  • TFTP Client
  • IPv6 Neighbor Discovery
  • Configurable MDI/MDIX
  • SNMP
    • Supports v1, v2c, v3
  • SNMP Trap
  • System Log
    • Max. 10,000 log entries
  • Debug command
  • Dual images
  • Surveillance mode
  •  DHCP Client
  • D-Link Network Assistant support
  • SNTP
  • ICMPv6
  • IPv4/v6 Dual Stack
  • DHCP Auto Configuration
  • RMON v1
  • LLDP, LLDP-MED
  • DHCP relay
  • Web-based GUI
  • TFTP Client
  • NTP
  • Telnet client (supports CLI only)

D-Link Green 3.0 Technology

  • Power Saving by:
    • Link Status
    • LED or Port Shutoff
  •  System Hibernation mode
  • Time-based PoE (PoE models only)

Optional 10G SFP+ Transceivers

  • DEM-431XT - 10GBASE-SR SFP+ transceiver (w/o DDM), 80 m: OM1 & OM2 MMF, 300 m: OM3 MMF
  • DEM-432XT - 10GBASE-LR SFP+ transceiver (w/o DDM), 10 km

Optional 1G SFP Transceivers

  • DEM-310GT - 1000BASE-LX SFP transceiver, single-mode fiber, 10 km, 3.3 V operating voltage
  • DEM-311GT - 1000BASE-SX SFP transceiver, multi-mode fiber, 550 m, 3.3 V operating voltage
  • DEM-312GT2 - 1000BASE-SX SFP transceiver multi-mode fiber, 2 km, 3.3 V operating voltage

Optional 10G SFP+ Direct Attach Cables

  • DEM-CB100S - 10G SFP+ to SFP+ 1 m Direct Attach Cable
  • DEM-CB300S - 10G SFP+ to SFP+ 3 m Direct Attach Cable

Optional Redundant Power Supplies

  • DPS-700 - AC Redundant Power Supply for DGS-1510-52XMP
1 When stacking in a linear typology, the remaining unused SFP+ ports in the stacking port pair of the top and bottom switches will also be considered occupied by the switch and cannot be used for any other purpose.
Wersja Data Typ Rozmiar pliku
Datasheet - PDF 0.78mb Pobierz
Wersja Opis Data Typ Rozmiar pliku
1.50 Revision A Product Manual 2018-01-11 - - Pobierz
Manual - 2017-08-22 - - Pobierz
Hardware installation guide

Hardware installation guide

2014-02-10 PDF 2.63mb Pobierz
CLI reference guide

CLI reference guide

2014-02-10 PDF 3.02mb Pobierz
Web UI reference guide

Web UI reference guide

2014-02-10 - - Pobierz
Wersja Opis Data Typ Rozmiar pliku
1.00

Getting started guide

2014-02-10 PDF 1.57mb Pobierz
Wersja Opis Data
Firmware 1.50.023

Firmware

2018-03-27 Pobierz
1.50.021

Firmware

2018-01-19 Pobierz
1.50.21

MiB file

2018-01-19 Pobierz
1.40.019

Firmware

2017-09-22 Pobierz
1.40.019

MiB File

2017-09-12 Pobierz
Wersja Opis Data
1.30.007 MIB

MIB-file

2015-10-28 Pobierz
MIB-file 1.20.011

MIB-file

2015-06-26 Pobierz
MiB files for DGS-1510 1.10.005

MiB files for DGS-1510

2014-06-26 Pobierz
Wersja Opis Data
DGS-1510-52X Revision A CE document 2018-03-30 Pobierz
CE doc 1510-28XS-ME RevA

CE documentation

2018-03-14 Pobierz
CE doc 1510-28X-ME RevA

CE documentation

2018-03-14 Pobierz
CE doc 1510-28XMP 1.20 RevA1 CE document 2018-03-14 Pobierz
DGS-1510-52X-ME 1.20 Revision A CE document 2018-03-14 Pobierz
DGS-1510-52XMP Revision A CE document 2017-10-25 Pobierz
CE doc 1510-52XMP 1.00 RevA1 CE document 2017-10-25 Pobierz
D-Link Network Assistant D-Link Network Assistant 2015-11-18 Pobierz
CE doc 1510-28X RevA

CE declaration for DGS-1510-28X

2014-10-09 Pobierz
CE doc 1510-20

CE declaration for DGS-1510-20

2014-02-10 Pobierz
CE doc 1510-28 RevA

CE declaration for DGS-1510-28

2014-02-10 Pobierz
CE doc 1510-28P RevA

CE declaration for DGS-1510-28P

2014-02-10 Pobierz
CE doc 1510-52 RevA

CE declaration for DGS-1510-52

2014-02-10 Pobierz