Gigabit Smart Switches met Glasvezelpoorten | D‑Link

DGS‑1210 Serie

  • Product Status (Revision G): Live
  • Layer 2 management and security
  • Web-based User-Interface
  • PoE options up to 193W power budget
  • Dual config files
  • Limited-Lifetime Warranty after registration

Download de datasheet.

Alle Verkooppunten
Smart switch with Dual image
Dual Config Files

Risk-free configuration testing.

Surveillance mode icon
Surveillance Mode interface

De exclusieve, gebruiksvriendelijke Surveillance Mode interface van D-Link geeft u direct een snapshot van uw beveiligingstopologie.

Uplink icon
Fibre Uplink Ports

Connect to other areas of your network at fibre-optic Gigabit speeds, and reach even further distances.

Limited Lifetime Warranty icon
Beperkte levenslange garantie

Registreer uw aankoop en u bent volledig beschermd met beperkte levenslange garantie en ondersteuning van een van de wereldwijde leiders in de industrie.

De DGS‑1210 Gigabit Smart Switches Serie met Glasvezelpoorten is de nieuwste generatie D‑Link Smart Switches met D‑Link Green 3.0‑technologie. Deze switches bieden een hoog niveau van energiebesparing en efficiëntie, omdat zij ook voldoen aan de IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet‑standaard. Ondersteuning voor IPv6‑beheer en ‑configuraties zorgt ervoor dat uw netwerk beveiligd blijft na de upgrade van IPv4 naar IPv61. Door meerdere beheeropties aan te bieden, maken de Smart Switches een snelle implementatie, infrastructuuruitbreiding en naadloze functie‑upgrades mogelijk. De voor kleine en middelgrote bedrijven ontworpen switches van de DGS‑1210 serie bieden functionaliteit, veiligheid en goede beheermogelijkheden tegen een fractie van de gangbare eigendomskosten.

Exclusieve layer 2‑functies

De switches van de serie DGS-1210 zijn voorzien van een complete set L2-functies, zoals IGMP Snooping, poortspiegeling, Spanning Tree en Link Aggregation Control Protocol (LACP). Dankzij de IEEE 802.3x Flow Control-functie kunnen servers rechtstreeks verbinding maken met de switch voor een snelle, betrouwbare gegevensoverdracht. Met 2000 Mbps Full Duplex bieden de gigabit poorten supersnelle datapijpen naar servers met minimale overdrachtsverliezen. De netwerkonderhoudsfuncties omvatten loopback-detectie en kabeldiagnose. Loopback-detectie wordt gebruikt voor het opsporen van loops die door een specifieke poort worden gecreëerd. Deze poort wordt vervolgens automatisch uitgeschakeld. De kabeldiagnose biedt beheerders en medewerkers van de klantenservice de mogelijkheid om snel fouten op de sporen en de kabelkwaliteit te controleren.

Smart switch with Advanced L2 management features

PoE

De serie DGS-1210 Gigabit Smart Switches met Glasvezelpoorten omvat een aantal betaalbare PoE-switches voor bedrijven die VoIP-telefoons, draadloze access points of netwerkcamera's via de netwerkkabel van stroom willen voorzien.

Free Network Management software

Eenvoudig beheer

De D-Link Gigabit Smart Switches met Glasvezelpoorten zijn ontworpen met het oog op eenvoudig beheer. Alle configuraties kunnen via een webinterface worden uitgevoerd, ongeacht het besturingssysteem van de host-pc. Bovendien bevat de webgebruikersinterface taalopties (keuze uit 10 talen) voor een ongecompliceerde bediening.

Learn more about D‑View 7

Energiezuinig

De DGS-1210 Gigabit Smart Switches met Glasvezelpoorten maken gebruik van D-Link Green 3.0-technologie en zijn daardoor in staat om energie te besparen zonder aan prestaties of functionaliteit in te boeten.


Ethernet Energy saving technology

D-Link Green technology

Auto Surveillance VLAN en Voice VLAN

Bij de D-Link Gigabit Smart Switches met Glasvezelpoorten is het instelproces van IP-surveillance en VoIP in een netwerk geautomatiseerd. Auto Surveillance VLAN (ASV) consolideert de transmissie van data en bewakingsbeelden via het netwerk, zodat bedrijven geen kosten hoeven te maken voor het onderhoud van toepassingsgerichte faciliteiten. ASV bewaakt ook de kwaliteit van real time video door IP-surveillanceapparaten te groeperen op een VLAN met een hoge prioriteit. Dit zorgt ervoor dat streams van bewakingsbeelden niet negatief worden beïnvloed wanneer het gewone dataverkeer het hoogste niveau bereikt. Auto Voice VLAN garandeert op een vergelijkbare manier een goede audiokwaliteit en een efficiëntie transmissie voor alle spraakcommunicatie.

Surveillance Mode for easy IP video surveillance management

We zijn er om u te helpen

30 years icon

Meer dan 30 jaar actief in de netwerkindustrie

Experts in het ontwikkelen van innovatieve end‑to‑end oplossingen voor kleine bedrijven tot grote ondernemingen over de hele wereld.

Tech support headset icon

Wij zijn eenvoudig bereikbaar

Bekwame lokale ondersteuning in 16 landen. Onze ondersteuningsteams staan voor u klaar.

Limited Lifetime Warranty icon

Beperkte levenslange D‑Link garantie

Dankzij de kwaliteit en betrouwbaarheid van D‑Link producten kunnen we op elk geregistreerd product beperkte levenslange garantie te bieden. Daarmee lopen we voorop in de industrie.

DGS‑1210 Smart switch series

DGS-1210-08P: 8-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch with 2 SFP ports (8 x PoE ports, fanless) front
DGS‑1210‑08P

· 8 x 1000Base-T 802.3af/802.3at PoE
· 2 x SFP
· 65W power budget
· Fanless

16-Port Gigabit Smart Managed Switch with 4 combo 1000BASE-T/SFP ports (fanless)
DGS‑1210‑16

· 16 x 1000Base-T
· 4 x Combo
· Fanless

24-Port Gigabit Smart Managed Switch with 4 combo 1000BASE-T/SFP ports (fanless)
DGS‑1210‑24

· 24 x 1000Base-T
· 4 x Combo
· Fanless

24-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch with 4 combo 1000BASE-T/SFP ports (24 x PoE ports, 193W PoE budget)
DGS‑1210‑24P

· 24 x 1000Base-T 802.3af/802.3at PoE
· 4 x Combo
· 193W PoE budget

48-Port Gigabit Smart Managed Switch including 4 Combo 1000BASE-T/SFP ports (fanless)
DGS‑1210‑48

· 48 x 1000Base-T
· 4 x Combo
· Fanless

Gerelateerde Producten

D‑View 7 Network Management System
DV-700
Meer lezen
1‑Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)
DEM-310GT
Meer lezen
SFP 1000Base‑SX Multi‑mode Fibre Transceiver
DEM-311GT
Meer lezen
Type
Smart managed
Number of ports
16 to 28 ports

48 to 52 ports

5 to 14 ports
Layer
Layer 2
Main type of ports
1000BASE-T Gigabit Ethernet
Type of uplink ports
Combo 1000BASE-T/SFP

SFP
Switching capacity
20 Gbps

40 Gbps

56 Gbps

96 Gbps
PoE options
802.3af

802.3at
Number of PoE ports
24

8
PoE power budget
See datasheet

See datasheet
D-Link Green
Supported
802.3az Energy-Efficient Ethernet support
Supported
Form Factor
Desktop

Rackmountable
MAC address
16K

8K
Spanning Tree Protocol
802.1D STP

802.1w RSTP
Link aggregation
802.3ad
VLAN group (max static)
256
Advanced VLAN
Asymmetric VLAN

Auto Surveillance VLAN

Auto Voice VLAN
Number of QoS queues per port
8
CoS based on contents
Supported
Bandwidth control
15 Kbps minimum granularity
ACL type
Ingress
ACL based on packet contents
Supported
Encryption protocol supported
SSL (v1/v2/v3)
IP-MAC-port binding (IMPB) / Smart Binding
Supported
ARP spoofing
Supported
802.1X access control
Supported
SNMP (v1/v2c/v3)
Supported
LLDP-MED
Supported
ICMPv6
Supported

FAQ

  • How to Prevent ARP Spoofing - DGS-1210-Series Lees antwoord
  • How to Control Access to my DGS-1210 with ACL and MAC Addresses Lees antwoord
  • How to Setup Security with DHCP Server Screening – DGS-1210-Series Lees antwoord
  • How to configure Asymmetric VLAN in DGS-1210 Series? Lees antwoord

Downloads can vary across product revisions. Please select the correct hardware revision.