Gigabit Smart+ Switches met Glasvezelpoorten

DGS‑1210 Serie

  • Product Status: Live

De serie DGS-1210 Gigabit Smart+ Switches met Glasvezelpoorten is de nieuwste generatie Smart Switches met D-Link Green 3.0-technologie. Deze switches bieden een hoog niveau van energiebesparing en efficiëntie, omdat zij ook voldoen aan de IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet-standaard.

Alle Verkooppunten
Smart switch CLI telnet access
Compact CLI via Telnet

Supports a compact Command-Line Interface for system management.

Smart switch with Static Routing
Static Routing

Routeer layer-3-verkeer tussen switches, zelfs wanneer deze gesegmenteerd zijn in VLAN's.

Uplink icon
Fibre Uplink Ports

Connect to other areas of your network at fibre-optic Gigabit speeds, and reach even further distances.

Smart switch with Dual image
Dual Software Images, Dual Config Files

Risk-free firmware upgrades and configuration testing.

Surveillance mode icon
Surveillance Mode interface

De exclusieve, gebruiksvriendelijke Surveillance Mode interface van D-Link geeft u direct een snapshot van uw beveiligingstopologie.

Limited Lifetime Warranty icon
Beperkte levenslange garantie

Registreer uw aankoop en u bent volledig beschermd met beperkte levenslange garantie en ondersteuning van een van de wereldwijde leiders in de industrie.

Door meerdere beheeropties aan te bieden, maken de Smart Switches een snelle implementatie, infrastructuuruitbreiding en naadloze functie‑upgrades mogelijk. De voor kleine en middelgrote bedrijven ontworpen switches van de DGS‑1210 Smart+ Switches serie bieden functionaliteit, veiligheid en goede beheermogelijkheden tegen een fractie van de gangbare eigendomskosten.

Exclusieve layer 2‑functies

De switches van de serie DGS-1210 zijn voorzien van een complete set L2-functies, zoals IGMP Snooping, poortspiegeling, Spanning Tree en Link Aggregation Control Protocol (LACP). Dankzij de IEEE 802.3x Flow Control-funct.

Smart switch with Advanced L2 management features

PoE

De serie DGS-1210 Gigabit Smart+ Switches met Glasvezelpoorten omvat een aantal betaalbare PoE-switches voor bedrijven die VoIP-telefoons, draadloze access points of netwerkcamera's via de netwerkkabel van stroom willen voorzien.

Free Network Management software

Eenvoudig beheer

De D-Link Gigabit Smart+ Switches met Glasvezelpoorten zijn ontworpen met het oog op eenvoudig beheer. Alle configuraties kunnen via een webinterface worden uitgevoerd, ongeacht het besturingssysteem van de host-pc. Bovendien bevat de webgebruikersinterface taalopties (keuze uit 10 talen) voor een ongecompliceerde bediening.

Learn more about D‑View 7

Energiezuinig

De DGS-1210 Gigabit Smart+ Switches met Glasvezelpoorten maken gebruik van D-Link Green 3.0-technologie en zijn daardoor in staat om energie te besparen zonder aan prestaties of functionaliteit in te boeten.


Ethernet Energy saving technology

D-Link Green technology

Surveillance mode

Bij de D-Link Smart+ Switches is het instelproces van IP-surveillance in een netwerk geautomatiseerd. Auto Surveillance VLAN (ASV) consolideert de transmissie van data en bewakingsbeelden via het netwerk, zodat bedrijven geen kosten hoeven te maken voor het onderhoud van toepassingsgerichte faciliteiten. ASV bewaakt ook de kwaliteit van real time video door IP-surveillanceapparaten te groeperen op een VLAN met een hoge prioriteit. Dit zorgt ervoor dat streams van bewakingsbeelden niet negatief worden beïnvloed wanneer het gewone dataverkeer het hoogste niveau bereikt. 

Surveillance Mode for easy IP video surveillance management

We zijn er om u te helpen

30 years icon

Meer dan 30 jaar actief in de netwerkindustrie

Experts in het ontwikkelen van innovatieve end‑to‑end oplossingen voor kleine bedrijven tot grote ondernemingen over de hele wereld.

Tech support headset icon

Wij zijn eenvoudig bereikbaar

Bekwame lokale ondersteuning in 16 landen. Onze ondersteuningsteams staan voor u klaar.

Limited Lifetime Warranty icon

Beperkte levenslange D‑Link garantie

Dankzij de kwaliteit en betrouwbaarheid van D‑Link producten kunnen we op elk geregistreerd product beperkte levenslange garantie te bieden. Daarmee lopen we voorop in de industrie.

Tech support available 24/7

Dag en nacht technische ondersteuning beschikbaar

Sluit onze service voor onmiddellijke ondersteuning en snelle vervanging af, zodat u gegarandeerd bent van een snelle en efficiënte vervanging van defecte apparatuur.

DGS‑1210 Smart+ switch series

DGS‑1210‑10

· 8 x 1000Base-T
· 2 x SFP
· Fanless

DGS‑1210‑10P

· 8 x 1000Base-T 802.3af/802.3at PoE
· 2 x SFP
· 65W PoE budget
· Fanless

DGS‑1210‑10MP

· 8 x 1000Base-T 802.3af/802.3at PoE
· 2 x SFP
· 130W PoE budget
· Fanless

DGS‑1210‑20

· 16 x 1000Base-T
· 4 x Combo
· Fanless

DGS‑1210‑26

· 24 x 1000Base-T
· 2 x SFP
· Fanless

DGS‑1210‑28

· 24 x 1000Base-T
· 4 x Combo
· Fanless

DGS‑1210‑28P

· 24 x 1000Base-T 802.3af/802.3at PoE
· 4 x Combo
· 193W PoE budget

DGS‑1210‑28MP

· 24 x 1000Base-T 802.3af/802.3at PoE
· 4 x Combo
· 370W PoE budget

DGS‑1210‑52

· 48 x 1000Base-T
· 4 x Combo
· Fanless

DGS‑1210‑52MP

· 48 x 1000Base-T 802.3af/802.3at PoE
· 4 x Combo
· 370W PoE budget

Gerelateerde Producten

D‑View 7 Network Management System
DV-700
Meer lezen
1‑Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)
DEM-310GT
Meer lezen
SFP 1000Base‑SX Multi‑mode Fibre Transceiver
DEM-311GT
Meer lezen
1000BASE‑SX multi‑mode SFP transceiver
DEM-312GT2
Meer lezen

Specs

Features

Green Technology

  • Link status detection
  • Port shut-off
  • System hibernation
  • Time-based PoE (PoE models only)

Security Features

  • Access Control Lists (ACLs)
  • D-Link Safeguard Engine protects the CPU from broadcast/multicast/unicast flooding
  • Port Security supports up to 64 MAC addresses per port
  • ARP Spoofing Prevention
  • Smart Binding

Intuitive Management

  • D-Link Network Assistant (DNA) utility or multilingual Web UI
  • Built-in SNMP MIB for remote NMS (D-View 7.0)
  • Compact Command Line Interface (CLI) through Telnet

Advanced Features

  • Static route
  • Surveillance Mode
  • Auto Voice VLAN
  • Dual software images
  • Dual configuration files

 

Interface

Number of 10/100/1000BASE-TX ports

  • DGS-1210-10/10P/10MP - 8 ports
  • DGS-1210-20 - 16 ports
  • DGS-1210-26/28/28P/28MP - 24 ports
  • DGS-1210-52/52MP - 48 ports

Number of Combo 1000BASE-TX/SFP ports

  • DGS-1210-20/28/28P/28MP/52/52MP - 4 ports

Number of SFP ports

  • DGS-1210-10/10P/10MP/26 - 2 ports

PoE Supported Models (Standard(s)/Number of Ports/Maximum Power Budget)

  • DGS-1210-10P (802.3af/802.3at/8 ports/65W)
  • DGS-1210-10MP (802.3af/802.3at/8 ports/130W)
  • DGS-1210-28P (802.3af/802.3at/24 ports/193W)
  • DGS-1210-28MP (802.3af/802.3at/24 ports/370W)
  • DGS-1210-52MP (802.3af/802.3at/52 ports/370W)

Performance

Switch Capacity

  • DGS-1210-10/10P/10MP - 20 Gbps
  • DGS-1210-20 - 40 Gbps
  • DGS-1210-26 - 52 Gbps
  • DGS-1210-28/28P/28MP - 56 Gbps
  • DGS-1210-52/52MP - 104 Gbps

64-Byte Packet Forwarding Rate

  • DGS-1210-10/10P/10MP - 14.88 Mpps
  • DGS-1210-20 - 29.8 Mpps
  • DGS-1210-26 - 38.7 Mpps
  • DGS-1210-28/28P/28MP - 41.7 Mpps
  • DGS-1210-52/52MP - 77.4 Mpps

MAC Address Table Size

  • DGS-1210-10/10P/10MP/20/26/28/28P/28MP - 8K
  • DGS-1210-52/52MP - 16K

Packet Buffer Memory

  • DGS-1210-10/10P/10MP/20/26/28/28P/28MP - 4.1 Mbits
  • DGS-1210-52/52MP -12 Mbits

Jumbo Frame

  • Up to 10,000 Bytes

Physical & Environmental

Power Consumption (Standby/Maximum)

  • DGS-1210-10 - 2.07W / 6.33W
  • DGS-1210-10P - 2.5W / 80.6W (PoE on)
  • DGS-1210-10MP - 5.2W / 148.7W (PoE on)
  • DGS-1210-20 - 5.56W / 13.02W
  • DGS-1210-26 - 5.06W / 15.11W
  • DGS-1210-28 - 6.55W / 16.94W
  • DGS-1210-28P - 16.6W / 247.4W (PoE)
  • DGS-1210-28MP - 17.1W / 424.8W (PoE)
  • DGS-1210-52 - 13.9W / 34.2W
  • DGS-1210-52MP - 31.6W / 454.1W (PoE)

Power Input

  • DGS-1210-10/10MP/20/26/28/28P/28MP/52/52MP - 10 to 240 VAC, 50/60HZ internal universal power supply
  • DGS-1210-10P - 54.0 V DC external power adapter

Dimensions (W x D x H)

  • DGS-1210-10 - 280 x 126 x 44 mm
  • DGS-1210-10P - 280 x 126 x 44 mm
  • DGS-1210-10MP - 330 x 180 x 44 mm
  • DGS-1210-20 - 280 x 180 x 44 mm
  • DGS-1210-26 - 440 x 140 x 44 mm
  • DGS-1210-28 - 440 x 140 x 44 mm
  • DGS-1210-28P - 440 x 250 x 44 mm
  • DGS-1210-28MP - 440 x 250 x 44 mm
  • DGS-1210-52 - 440 x 210 x 44 mm  
  • DGS-1210-52MP - 440 x 430 x 44 mm 

Weight

  • DGS-1210-10 - 0.98 kg
  • DGS-1210-10P - 0.95 kg
  • DGS-1210-10MP - 1.77 kg
  • DGS-1210-20 - 1.75 kg
  • DGS-1210-26 - 2.06 kg
  • DGS-1210-28 - 21.5 kg
  • DGS-1210-28P - 3.75 kg
  • DGS-1210-28MP - 3.94 kg
  • DGS-1210-52 - 3.46 kg
  • DGS-1210-52MP - 6.26 kg

Ventilation

  • DGS-1210-10 - faneless
  • DGS-1210-10P - fanless
  • DGS-1210-10MP - fanless
  • DGS-1210-20 - fanless
  • DGS-1210-26 - fanless
  • DGS-1210-28 - fanless
  • DGS-1210-28P - smart fans
  • DGS-1210-28MP - smart fans
  • DGS-1210-52 - fanles
  • DGS-1210-52MP - smart fans

Heat Dissipation

  • DGS-1210-10 - 21.59 BTU per hour
  • DGS-1210-10P - 275.04 BTU per hour
  • DSS-1210-10MP - 507.23 BTU per hour
  • DGS-1210-20 - 44.41 BTU per hour
  • DGS-1210-26 - 51.57 BTU per hour
  • DGS-1210-28 - 57.79 BTU per hour
  • DGS-1210-28P - 844.23 BTU per hour
  • DGS-1210-28MP - 1449.49 BTU per hour
  • DGS-1210-52 - 116.7 BTU per hour
  • DGS-1210-52MP - 1549.29 BTU per hour

Temperature

  • Operating: -5° to 50°C (23° to 112°F)
  • Storage: -20° to 70°C (-4° to 158°F )

Humidity

  • Operating: 0% ~ 95% non-condensing
  • Storage: 0% ~ 95% non-condensing

Certification

  • EMI: CE Class A, VCCI Class A, FCC Class A, BSMI, CCC
  • Safety: CB, UL, BSMI, CCC

Software Feature

L2 Features

  • MAC Address Table
    • 8K entries
  • IGMP Snooping
    • IGMP v1/v2 Snooping
    • IGMP v3 awareness
    • Supports 256 IGMP groups
    • Supports at least 64 static multicast addresses
    • IGMP per VLAN
    • Supports IGMP Snooping Querier
  • Loopback Detection
  • 802.3ad Link Aggregation:
    • Maximum of 8 groups/8 ports per group
  • LLDP
  • LLDP-MED
  • Jumbo Frame
    • Up to 10,000 bytes
  • Spanning Tree Protocol
    • 802.1D STP
    • 802.1W RSTP
    • 802.1s MSTP
  • Flow Control
    • 802.3x Flow Control
    • HOL Blocking Prevention
  • Port Mirroring
    • One-to-One
    • Many-to-One
    • Supports Mirroring for Tx/Rx/Both
  • Multicast Filtering
    • Forwards all unregistered groups
    • Filters all unregistered groups 
  • Configurable MDI/MDIX
    • MLD snooping v1/v2 (256 groups)

VLAN

  • 802.1Q
  • VLAN Group
    • Max. 256 static VLAN groups
  • Configurable VID from 1 - 4094
  • Asymmetric VLAN
  • Auto Voice VLAN
    • Max. 10 user-defined OUI
    • Max. 8 default OUI
  • Auto Surveillance VLAN

Quality of Service (QoS)

  • 802.1p Quality of Service
  • 8 queues per port
  • Queue Handling
    • Strict
    • Weighted Round Robin (WRR)
  • Bandwidth Control
    • Port-based (ingress/egress, min granularity 10/100/1000 is 16 Kbps)
  •  QoS based on:
    • 802.1p priority queues
    • DSCP
    • MAC address
    • EtherType
    • IP address
    • Protocol type
    • ToS
    • IP preference
    • IPv6 Traffic Class
    • TCP/UDP port

L3 Features

  • IP interface
    • Supports 4 interfaces
  • IPv6 Neighbor Discovery (ND)
  • Static routing
    • 124 IPv4 static route entries
    • 50 IPv6 static route entries

Access Control List (ACL)

  • Max. 50 access lists
  • Max. 768 rules shared by IPv4, MAC, and IPv6
  • Each rule can only be associated with a single port
  • ACL based on
    • MAC address
      • 802.1p priority mask
      • VID mask
      • Source/destination MAC address mask
      • EtherType mask
    • IP address
      • Source/destination IP address mask
      • DSCP mask
      • Protocol type mask
      • TCP/UDP port number mask
    • IPv6 address
      • Source/destination IP address mask
      • DSCP mask
      • Protocol type mask
      • TCP/UDP port number mask
      • IPv6 traffic class mask

Security

  • Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control
  • D-Link Safeguard Engine
  • Traffic segmentation
  • SSH v2
  • TLS v1.0
  • DoS attack prevention
  • 802.1X Port-based Access Control
  • Port Security
    • Supports up to 64 MAC addresses per port
  • ARP Spoofing Prevention
    • Max. 127 entries
  • DHCP Server Screening
  • IP-MAC-Port Binding (Smart Binding)
    • ARP Inspection
      • Max. 256 entries
    • IPv4 Inspection
      • Max. 127 entries
    • IPv6 Inspection
      • Max. 63 entries
    • DHCP Snooping
      • Max. 512 entries

AAA

  • 802.1X Authentication
    • Supports local/RADIUS database
    • Supports port-based access control
    • Supports EAP, OTP, TLS, TTLS, PEAP
    • Max. 128 entries when using local database
  • IPv6 RADIUS server
  • Support MD5 authentication

OAM

  • Cable diagnostics
  • Factory reset

Management

  • Web-based GUI
  • D-Link Network Assistant Utility
  • Compact CLI
  • Telnet Server
  • TFTP Client
  • Configurable MDI/MDIX
  • SNMP
    • Supports v1/v2c/v3
  • SNMP Trap
  • Backup/upgrade firmware
  • Smart Wizard
  • Upload/download configuration file
  • BootP/DHCP Client
  • System Log
    • Max. 500 log entries
  • SNTP
  • ICMP v6
  • IPv4/v6 Dual Stack
  • DHCP Auto Configuration
  • Time setting
    • SNTP
  • RMONv1
  • Trusted host
  • Dual image
  • Dual configuration

Green V3.0 Technology

  •  Power Saving by:
    • Link Status
    • Time-based PoE: PoE ports can be turned on/off by port or system through schedule
    • System hibernation
    • Port shut off
    • Cable length detection

MIBs

  • RFC1212 Concise MIB Definitions
  • RFC1213 MIBII
  • RFC1215 MIB Traps Convention
  • RFC1493 Bridge MIB 
  • RFC1157, RFC2573, RFC2575, RFC2576 SNMP MIB
  • RFC1442, RFC1901, RFC1902, RFC1903, RFC1904, RFC1905, RFC1906, RFC1907, RFC1908, RFC2578, RFC3418 SNMPv2 MIB
  • RFC271, RFC1757, RFC2819 RMON MIB
  • RFC2021 RMONv2 MIB
  • RFC1398, RFC1643, RFC1650, RFC2358, RFC2665 Ether-like MIB
  • RFC2674 802.1p MIB
  • Interface Group MIB
  • RFC2618 RADIUS Authentication Client MIB
  • RFC4022 MIB for TCP
  • RFC4113 MIB for UDP
  • RFC2389 MIB for Diffserv.
  • RFC2620 RADIUS Accounting Client MIB
  • Private MIB
  • PoE MIB
  • DDP MIB
  • LLDP-MED MIB

RFC Standards

  • RFC791 IP
  • RFC768 UDP
  • RFC793 TCP
  • RFC792 ICMPv4
  • RFC2463, RFC4443 ICMPv6
  • RFC826 ARP
  • RFC1321, RFC2284, RFC2865, RFC2716, RFC3580 Extensible Authentication Protocol (EAP)
  • RFC2573 SNMP Applications
  • RFC2461, RFC4861 Neighbor Discovery for IPv6
  • RFC2462, RFC4862 IPv6 Stateless Address Auto-configuration (SLAAC)
  • RFC2464 IPv6 over Ethernet and definition
  • RFC4291 IPv6 Addressing Architecture
  • RFC2893, RFC4213 IPv4/IPv6 dual stack function
 * All information relevant for hardware version F1 only.

FAQ

  • How to Control Access to my DGS-1210 with ACL and MAC Addresses Lees antwoord
  • How to Setup Security with DHCP Server Screening – DGS-1210-Series Lees antwoord

Downloads can vary across product revisions. Please select the correct hardware revision.