Smart+ Managed Gigabit Switches

DGS‑1210 série

  • Dostupnost produktu (Hardware version: Fx): Dostupný
  • Řízené L2 funkce, zabezpečení a L3 směrování  
  • Kompaktní sada CLI příkazů a webové uživatelské rozhraní
  • Statický routing a MSTP
  • PoE modely s výkonem až 370W
  • Duální firmware a konfigurace
  • Omezená doživotní záruka po registraci

Stáhnout datasheet.

Seznam prodejců
Smart switch CLI telnet access
Kompaktní CLI přes Telnet

Podporuje kompaktní sadu CLI příkazů pro správu systému.

Smart switch with Static Routing
Statický routing

Směrujte L3 provoz mezi přepínači, i když jsou oddělené pomocí VLAN.

Uplink icon
Optické uplink porty

Připojte se k dalším oblastem vaší sítě optickým vláknem s gigabitovou rychlostí a dosáhněte ještě větší vzdálenosti.

Smart switch with Dual image
Duální firmware, duální konfigurační soubory

Aktualizace firmwaru a testování konfigurace bez rizika.

Surveillance mode icon
Surveillance Mode rozhraní

Snadno použitelné Surveillance Mode rozhraní vám rychle poskytne přehled o topologii sítě vašeho dohledového systému. Exkluzivně od D-Link.

Limited Lifetime Warranty icon
Omezená doživotní záruka

Zaregistrujte svůj switch a získejte omezenou doživotní záruku a podporu od světového lídra v oboru.

Inteligentní řízení s plusem

Díky zvýšenému PoE výkonu, pokročilým L2 funkcím a L3 statickému směrování, poskytují gigabitové Smart+ přepínače DGS‑1210 cenově výhodné a flexibilní řešení pro rozšíření jakékoli firemní sítě.

Pokročilé L2 funkce a L3 statický routing

Řada  Smart+ přepínačů DGS-1210 má pokročilé možnosti správy, s přístupem přes kompaktní CLI rozhraní nebo webové rozhraní. Nabízí funkce, jako jsou virtuální sítě VLAN, Spanning Tree protokoly (STP, RSTP, MSTP) pro ochranu před smyčkami v kruhových topologiích, agregace linek (LACP), statický routing, duální firmware a duální konfigurační soubory.

Vestavěný D-Link Safeguard Engine chrání vaši síť před škodlivými DoS (Denial-of-Service) útoky a před zahlcením (Broadcast, Multicast, Unicast Storm Control). Díky výkonným bezpečnostním funkcím, jako je IGMP snooping, řízení přístupu do sítě (ACL, 802.1x) či zabezpečení portů, je řada DGS-1210 Smart+ univerzální řešení pro přístupové sítě.

Smart switch with Advanced L2 management features

PoE a PoE+, s výkonem až 370W

Série Smart+ přepínačů DGS-1210 zahrnuje PoE přepínače s vysokým výkonem pro firmy, které chtějí napájet větší počet VoIP telefonů, bezdrátových Wi-Fi přístupových bodů nebo IP síťových kamer.

Free Network Management software

Bezplatný software pro správu sítě

Bezplatný nástroj D-Link Network Assistant (DNA) zobrazuje všechna připojená zařízení a urychluje prvotní konfiguraci. SNMP management systém D-View 7 je k dispozici zdarma s licencí pro 25 zařízení a pro 2 sondy, s plnohodnotným přístupem k nástrojům pro správu. Volitelné rozšiřující licence vám umožní správu a analýzu rozsáhlejších sítí.

Více informací o D‑View 7

Inteligentní energeticky úsporné provedení

Technologie D-Link Green umožňuje řadě DGS-1210 Smart+ šetřit energii bez omezení výkonu. Většina modelů je v provedení bez ventilátoru nebo disponují inteligentními větráky, které se zapínají při překročení určité teploty. Všechny přepínače přichází s pokročilou technologií integrovaných obvodů, která šetří až 73% energie ve srovnání s běžnými přepínači.


Ethernet Energy saving technology

D-Link Green technology

Surveillance Mode

Zvolte Surveillance Mode režim webového rozhraní a využijte výhod funkcí, které umožňují jednoduchou správu dohledového systému. Přepínač automaticky detekuje vaše zabezpečovací zařízení a oddělí je do vyhrazené Auto Surveillance VLAN sítě s vyšší prioritou kvality služeb QoS. Provoz videa tak je bezpečný a spolehlivý.

 

Surveillance Mode for easy IP video surveillance management.

Jsme tu, abychom vám pomohli

30 years icon

Více než 30 let zkušeností v síťových řešeních

Tak dlouho již vyvíjíme inovativní end‑to‑end řešení pro domácnosti i firemní zákazníky po celém světě.

Tech support headset icon

Jsme tady pro vás

V 16 státech nabízíme technickou podporu v rodném jazyce.

Limited Lifetime Warranty icon

Omezená doživotní záruka D‑Link

Kvalita a spolehlivost produktů D‑Link nám umožňuje poskytovat omezenou doživotní záruku na každý zaregistrovaný produkt..

Související produkty

D‑View 7 Network Management System
DV-700
Zjistěte více
1‑Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)
DEM-310GT
Zjistěte více
SFP 1000Base‑SX Multi‑mode Fibre Transceiver
DEM-311GT
Zjistěte více
1000BASE‑SX multi‑mode SFP transceiver
DEM-312GT2
Zjistěte více

Technické specifikace produktu

Type
Smart managed
Number of ports
16 to 30 ports

48 to 54 ports

5 to 14 ports
Layer
Layer 2
Main type of ports
1000BASE-T Gigabit Ethernet
Type of uplink ports
Combo 1000BASE-T/SFP

SFP
Switching capacity
104 Gbps

20 Gbps

40 Gbps

56 Gbps
PoE options
802.3af

802.3at
Number of PoE ports
24

8
PoE power budget
See datasheet

See datasheet
D-Link Green
Supported
802.3az Energy-Efficient Ethernet support
Supported
Form Factor
Desktop

Rackmountable
MAC address
16K

8K
Spanning Tree Protocol
802.1D STP

802.1s MSTP

802.1w RSTP
Link aggregation
802.3ad
VLAN group (max static)
256
Advanced VLAN
Asymmetric VLAN

Auto Surveillance VLAN

Auto Voice VLAN
Number of QoS queues per port
8
CoS based on contents
Supported
Bandwidth control
16 Kbps minimum granularity
ACL type
Ingress
ACL based on packet contents
Supported
Encryption protocol supported
SSL (v1/v2/v3)
IP-MAC-port binding (IMPB) / Smart Binding
Supported
ARP spoofing
Supported
802.1X access control
Supported
SNMP (v1/v2c/v3)
Supported
LLDP-MED
Supported
ICMPv6
Supported

Downloads can vary across product revisions. Please select the correct hardware revision.