SFP+ 10GBASE‑SR Multi‑Mode Fibre Transceiver (300 m)

DEM-431XT

  • Dostupnost produktu (Revision A): Live
  • 10-Gigabit SFP+ transceiver pro mnohovidová / vícevidová vlákna (Multimode, MM)
  • 10GBase-SR, vlnová délka 850nm
  • Max. dosah 26 m až 550 m podle typu MM vlákna
  • Duplexní LC konektor

Stáhnout datasheet.

Seznam prodejců

DEM-431XT je vysoce výkonný 850nm multi-modový 10G SFP+ transceiver s dosahem až 550m. Podporuje full-duplexní 10-gigabitové rychlosti na mnohovidových (vícevidových, multimode, MM) optickách vláknech. DEM-431XT vyhovuje standardu 802.3ae 10GBASE-SR a podporuje řízení toku Full-duplex 802.3x Flow control. DEM-431XT poskytuje nezbytné zesílení signálu pro data, která mají být přenášena z portu do síťového optického kabelu a obráceně.

Cenově výhodné řešení pro 10G vláknové připojení
Malé rozměry SFP+ formátu umožňují vyšší hustotu portů pro připojení 10G
Nižší spotřeba energie
Připojitelný za provozu
V souladu s Ethernet 802.3ae
V souladu s MSA (Multiple Source Agreement)


D-Link 10G SFP+ moduly jsou SFP+ transceivery vyměnitelné za chodu. Vkládají se do SFP+ slotů na přepínačích a podporují 10G Ethernet. 10G SFP+ transceivery nabízejí zákazníkům širokou škálu možností 10G Ethernet připojení  pro datová centra, podnikové sítě a transportní sítě poskytovatelů internetu (ISP).

Dosah
Maximální dosah přenosu je 26m až 550m a závisí na typu MM optického vlákna:

  • 62,5 μm, 160 MHz-km: 26 m
  • 62,5 μm, OM1 200 MHz-km: 33 m
  • 50 μm, 400 MHz-km: 66 m
  • 50 μm, OM2 500 MHz-km: 82 m
  • 50 μm, OM3 2000 MHz-km: 300 m
  • 50 μm, OM4 3700 MHz-km: 550 m

SFP+ formát

Transceivery využívají standardizovaný formát SFP+ (tzv. Enhanced Small Formfactor Pluggable). Provedení SFP+ je menší než starší formáty, jako je Xenpak, X2 a 10G XFP. To zajišťuje nižší náklady, nižší spotřebu a vyšší hustotu portů. SFP+ transceivery poskytují nezbytné zesílení signálu pro data, která mají být přenášena z portu do síťového kabelu, a naopak přijímaná ze síťového kabelu do portu.


Výměna za provozu


Všechny D-Link transceivery jsou připojitelné a vyměnitelné za chodu. I když je přepínač zapnutý, můžete bez problémů připojit transceiver. To umožňuje přidávání nebo odebírání modulů bez přerušení provozu sítě.


Rychlosti 10G Ethernet


Všechny transceivery podporují 10G Ethernet, což znamená velmi rychlý přenos dat až 10 Gbit/s. To je 10x rychlejší než Gigabit Ethernet a umožňuje přepínači zvládnout rychlejší a vyšší přenosy dat, což je velmi vhodné pro potřeby firemních sítí.

Skutečný vzhled produktu se může lišit od obrázku zobrazeného na této stránce

Technické specifikace produktu

 

 
Version Date Type File Size
Datasheet - PDF 0.32mb Stáhnout
Version Description Date
CE doc 1.03 RevD2 CE Document 19.07.2019 Stáhnout
CE doc 1.02 Revision D2 CE Document 02.11.2018 Stáhnout
CE Doc 2.10 Revision A1 CE Document 13.05.2016 Stáhnout