1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

DMC‑700SC

  • Product Status: Live
DMC-700SC от D-Link® е медиен конвертор, предназначен за свързване на влакна 1000BASE-SX към медни носители 1000Base-T и обратно.

Свалете таблицата с характеристики.

List Retailers
DMC-700SC от D-Link® е медиен конвертор, предназначен за свързване на влакна 1000BASE-SX към медни носители 1000Base-T и обратно. Базиран на стандартите IEEE 802.3ab и 802.3z, DMC-700SC е проектиран за използване с мултимодален фиброканал, използващ конектор SC-Type. DMC-700SC поддържа лазерни спецификации с къси вълни (SX) при пълна кабелна скорост на предаване. Други функции на този модул включват възможността да се използва като самостоятелно устройство (без шаси), автоматичен MDI / MDI-X за TX порт, Автоматично договаряне на двустранен режим TX порт и светодиоди LED за състояние на предния панел. DMC-700SC ще предава при разширени фиброоптични разстояния, използващи много комбинирани влакна до 550 метра

Технически характеристики

LED индикатори
  • Power (PWR)
  • LINK/ACT

Размери
  • 120 x 88 x 25 mm

Захранване
  • 7.5V 1.5A
  • чрез външен АС адаптер

Работна температура
  • 0° -  40° C

Температура на съхранение
  • -25° -  70° C

Вкажност
  • 10  ~  90% non-condensing  

Емисии (EMI)
  • FCC Class B
  • VCCI Class B
  • CE Class B
  • C-Tick

Често задавани въпроси

Downloads can vary across product revisions. Please select the correct hardware revision.