1‑port Mini‑GBIC SFP to 1000BaseLX Single‑Mode 10km Fibre Transceiver

DIS‑S310LX

  • състоянието на продукта (Revision a): Live
  • 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX Single-Mode Fibre Transceiver
  • up to 10 km
  • -40 ~ 85°C operating temperature

Свалете таблицата с характеристики.

List Retailers

Подобни продукти

Industrial Gigabit Unmanaged Switch
DIS-100G-5W
Разбери повече
Industrial Gigabit Unmanaged Switch with SFP slot
DIS-100G-5SW
Разбери повече
Industrial Gigabit Unmanaged PoE Switch with SFP slot
DIS-100G-5PSW
Разбери повече
Industrial Gigabit Managed Switch with SFP slots
DIS-300G-12SW
Разбери повече
Industrial Gigabit Managed PoE Switch with SFP slots
DIS-300G-8PSW
Разбери повече
Версия Дата Тип Размер на файла
DIS-S Series datasheet - PDF 0.33mb Свали
Версия Описание Дата
CE doc 1.02 Revision A1 CE document 2.11.2018 г. Свали
CE doc 1.01 Revision A CE document 5.12.2017 г. Свали