1000BASE‑SX SFP трансивър в множествен режим

DEM‑312GT2

  • Product Status: Live

Описание

 

The DEM-312GT2 е високопроизводителен 1310nm SFP/(miniGBIC) трансивър в множествен режикм. Поддържа пълен дуплекс, гигабитови скорости на влакно в множествен режим за разстояния до 2km на 62.5µm или 50µm влакно. Устройството разполага с метален корпус, за да се намали електромагнитното смущение и да се увеличи издръжливостта. Моделът DEM-312GT2 е hot pluggable (с възможност да се добавят или премахват устройства по време на работа) и има стандартна 3-годишна гаранция за продукта и безплатна техническа поддръжка.

 

Новата линия гигабитови интерфейсни преобразуватели (GBICs) и включваемите трансивъри с малък формфактор (SFPs) от D-Link представляват водеща в индустрията комбинация от производителност и достъпност. Новите гигабитови трансивъри на D-Link са налични в два формфактора - стандартен (GBIC) или (SFP)/ mini-GBIC.

* Устройствата на трети страни трябва да отговарят на посочените поддържани стандартни спецификации в бранша

 

Действителният външен вид на продукта може да се различава от изображението, показано на тази страница

Технически характеристики

Технически спецификации 

- 1000BASE-SX порт (стандарт IEEE 802.3z)

- Дуплексен LC конектор  

- Работа на пълен дуплекс

- 802.3x поддръжка на управление на потока

- Вид на влакното: 50 um или 62.5 um влакно в множествен режим (до 2 Km.) 

- Дължина на вълната: 1310 nm.

- Поддръжка на захранване: 3.3V 

- Hot pluggable (с възможност да се добавят или премахват устройства по време на работа)

- Клас 1 laser продуктът отговаря на изискванията на EN 60825-1 

 

Физически и екологични характеристики

 

Работна температура

 

0°  -  40° C

 

Температура на съхранение

 

-25° -   55° C

 

Влажност

 

5%  -  95%, без конденз

Product Support Section

Version Дата Type Размер на файла
Datasheet (English) - PDF 0.20mb Свали
Version Описание Дата
DEU_CE_Declaration_Rev_D1 CE Declaration 27.9.2006 г. Свали
DEU_CE_Declaration_RevC1 CE Declaration 27.9.2006 г. Свали