SFP 100Base‑FX многорежимен фибротрансивър

DEM‑211

  • Product Status: Live

Описание

Приемо-предавателите DEM-210 и DEM-211 SFP на D-Link предоставят висококачествено решение за серийни приложения за оптични комуникации на данни. Те са горещо-заменяеми, с включваем малък формфактор (SFP) отговарящи на спецификацията към Споразумението за множество източници (MSA). Трансиверите имат двустранни LC конектори и осигуряват IEEE 802.3u съвместима връзка до 100Mbps в режим на полу-дуплекс (или 200Mbps режим пълен дуплекс) за кабелни приложения с влакна.

Високотехнологичните приемо-предаватели на D-Link предлагат ниска трептене за по-широка оптична връзка, без да се влошават ефективността. Тази висока производителност дава възможност за надеждно прехвърляне на данни в кратки, средни и дълги разстояния за приложения за сгради, заводи, кампуси и градски мрежови приложения.

Предишните комбинации от комбо-портов комутатор предоставят само Gigabit мед или SFP фиброоптична връзка, но не 100BASE-FX SFP фиброоптична връзка. Превключвателите като DES-1226G и DES-3526 са от стария тип. D-Link сега осигурява 100BASE-FX SFP оптично свързване на Gigabit комбинирани SFP портове за нов модел на превключвател/суич. Освен това, в усилието да предложим пълно продуктово фолио, D-Link разработи DEM-210 100BASE-FX SFP приемо-предавател, който може да се включи в Gigabit Combo SFP оптичен слот на избрани комутатори, за да осигури 100BASE-FX свързаност.

Приемникът се свързва с определени специфични поддържани превключватели на D-Link. Той не е предназначен за използване в Gigabit SFP оптични порта, намиращи се в други суичове. Настоящият списък на D-Link суичовете, които поддържат новия модул, включва следното: DES-1228, DES-1228P, DES-1252, DHS-3028, DHS-3628F, DHS-3626F, DGS-3612G.

 

Действителният външен вид на продукта може да се различава от изображението, показано на тази страница 

Технически характеристики

Съвместимост
  • DES-1228, DES-1228P, DES-3252P, DES-3228PA, DES-1252, DGS-3612G

Капацитет 
  • 100Mbps полу-дуплекс (200Mbps пълен дуплекс) 

Фибро тип
  • 62.5/125um много-режимен

Максимално разстояние от кабела
  • 2км

Дължина на вълната
  • 1310nm

Мрежов протокол и стандарти

IEEE 
  • 802.3u 100BASE-FX

Емисии
  • FCC Class B, CE, ICES-003, VCCI

Безопасност
  • FDA/CDRH, TUV, UL, RoHS

Физически характеристики

Размери (Д x Ш x В) 
  • 0.5in x 2.28in x 0.3in

Тегло
  • 0.03lbs

Работна температура
  • Operating: 32°F to 158°F(0°C - 70°C)
  • Storage: -40°F to 185° F(-40°C - 85°C)

Работна влажност
  • Operating: 10% to 90% RH, Non-condensing
  • Storage: 5% to 90% RH, Non-condensing

Power Budget
  • 13dB

Изходящо захранващо напрежение
  • 3.3V

Оптично напрежение
  • Max.-14dBm, Min.-19dBm

Гаранция
  • 2 години ограничена

* Този приемо-предавател се свързва с поддържани съвместими комутатори, включително DES-1228, DES-1228P, DES-3252P, DES-3228PA, DES-1252 и DGS-3612G. 

Product Support Section

Version Date Type File Size
Datasheet (English) - PDF 0.18mb Download
Version Description Date
DEU_CE_Declaration_RevA CE Declaration 4.10.2007 г. Download